Diazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 479 / 8 / 0

przodownik-a ile masz wzrostu i ile ważysz? Bo te dawki które podajesz to palcebo , i nawet nie terapeutyczne-według ulotki- "Dorośli 10 mg 2–4 ×/dobę,leczenie skutków nagłego odstawienia alkoholu: 10 mg 3–4 ×/dobę :) Ja nie mam chyba dłuższego stażu z benzo niż ty ale według przelicznika te moje 2-3 mg klona to półtora paczki diazepamu :) 15-20 mg relek nawet bym nie poczuł!
guccilui-racja-w domu benzo z trudem na mnie działa a już bez jakiegos energetyka to w ogólę a zadzwoni albo przyjedzie jakiś klient to czasami ucieka bo mówi że nawijam jak nakręcony
  • 1156 / 163 / 0

jeśli nie ma się tolerancji oraz bierze tylko w leczniczych celach to taka dawka to nie jest placebo. zazwyczaj, gdy potrzebuję, to biorę 5-10 mg, czyli jedną lub dwie tabletki. i zgodzę się, że rekreacyjnie to jest za mało, aby się wprawić w stan odurzenia, ale terapeutycznie działają idealnie rolki w takich dawkach. nie ma po co zjadać pięciu tabletek na raz, bo wtedy taka paczka bardzo szybko się skończy. ja leki doraźnie biorę, więc nie wiem jak to jest z regularnym przyjmowaniem.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

E-papierosy mogą być szkodliwe dla zębów. Powód jest dość zaskakujący

To, że papierosy są szkodliwe dla uzębienia jest niezaprzeczalnym faktem. "Zdrowsze" alternatywy w formie e-papierosów również mogą szkodliwe w tym kontekście. Jednak powód tego stanu rzeczy jest dość zaskakujący.
  • 808 / 98 / 0

Dizepam, jak i inne benzodiazepiny, to często substancje do doraźnego stosowania. I zgodzę się, że nawet małe dawki to nie placebo.
Weźmy na przykład jakąś starszą kobietę w wieku 65lat. Taka weźmie 1/3 tabletki na sen, a rano często i tak ma kombo w głowie. Żadne placebo.
  • 843 / 185 / 0

To nie jest placebo, po prostu jesteś przećpany. Za granicą nie jest niczym dziwnym że ktoś jest leczony od dawek 5mg na dobę a czasem i mniejszych. W Polsce diazepam ma trochę inną opinię wśród lekarzy więc hojniej nim rzucają pacjentom. Nie mylcie też stosowania naprawdę terapeutycznego - czyli w sytuacji stresującej, dla rozluźnienia mięśni albo ułatwienia zaśnięcia - z wrzucaniem sobie benzosów do filmu na wieczór. Siedząc komfortowo w domku często się nie czuje takich dawek.
  • 479 / 8 / 0

Ivival-pamietam jak moja 80-letnia babcia brała 2x5 mg na sen a i tak zasypiałą po godzinie !
WrakCzlowieka-mam kumpla który kiedys wylądował na tydzińe w sz[pitalu jak oznajmił lekarzowi że wypija 25 piw tygodniowo - i w tym szpitalu wręcz nasycali mu organizm relkami- na poczatku ok 100 mg dziennie i nic nie czuł tylko spokojny był zę smiał się ze zagarki może naprawiać- więc jak dorosłemu facetowi-2-5 mg poprawia humor i nastrój,czy uspokaja to pewnie po 1mg klona Xanaxu czy 12-18 mg bromka pewnie by chodził po ścianach !Już nie wspomne że była tutaj dziwczyna która brała 30 mg clona i normalnie funkcjonowała-o innych weteranach nie wspomne :)
  • 843 / 185 / 0

No tak fajnie, ale przeciętny człowiek na ulicy tyle nie pije ani nie zaczyna brania benzo od takich dawek. A robienie z ćpania konkursu kto więcej to żenada, ale w sumie co więcej zostało jak się ląduje w najgorszym gównie. A ta co brała 30mg klonów to opisywała później odstawkę czy nie dożyła takiego momentu? Bo nie kojarzę o kim dokładnie mówisz. Nie wiem też jakie są zalety takiego rozjebania sobie tolerancji, tylko coraz większe koszta, efekty uboczne i tracenie nerwów z lekarzami/dilerami. Kumpel dobił do poziomu gdzie 15mg klona mu nic nie dawało i co dziwne nie był w ciągu, gorzej tylko że jak przerosły go stimy to się okazało że w całym domu nie ma tyle benzo żeby go uspokoić. No, ale jedzcie sobie nawet po 100mg, powodzenia.
  • 479 / 8 / 0

Dziewczyna żyje ,żyje-przeszukiwałem albo o klonach wątek albo o uzaleznieniu i pisała kilka stron wczesniej ! Ja nie mówie o wpieprzaniu opakowania klona ale nawet przy zerowej tolerancji ,biorąc pierwszy raz 2 mg czułem tylko gdzieś tam w środku-teraz też biorę 2-3 mg popijajac energetykiem i i niby nic nie czuję ale rozmawiając z kimś ten drugi dziwi sie ze takie mam gadanie i tak nawijam ! Co do rolek to 15-20 mg nie czuje ,natomiast dawka 30 mg ulula mnie wieczorem do snu po 5 minutach
  • 959 / 131 / 0

Święto lasu. Udało mi się uzyskać poziom "fazy" po dwóch 5tkach RELANIUM, popitych kubkiem melisy. Mnie, którego 10-15 sztuk nie ruszało. Poziom natężenia oceniam na 2-3 godziny silnego relaksu. :mniam: :tabletki:
  • 65 / 1 / 0

Czytam w ulotce Relanium że zachodzą interakcje z fluwoksaminą i fluoksetyną. Czy z paroksetyną też? Biorę jeszcze perazyne I mianseryne.
  • 31 / 1 / 0

Koledzy benzowraki (najlepsze chłopaki %-D ).
Nie wiem o co chodzi z benzo i na czym polega rekreacja dla człowieka normalnego, bez poważnych schorzeń psychicznych.
Próbowałem prawie każdego benzo ;
xanax - kilka tabletek, potem dorzucanie i blackout, bez potencjału rekreacyjnego dla mnie
klony - zmuła po wiekszych ilosciach i wyjebane na wszystko, tak jakbym nie wiem, olazepine zjadł
bromek - w ogóle na mnie nie dzialal
lorazepam - po paru tabsach i piwku bylem nacpany, ale nie bylo jakos przyjemnie
teraz rolki - dostalem dwie paki 2mg, pierwszego dnia zjadlem cala paczke %-D i jakos nic, po prostu wieczorem poszedlem szybko w kimono
dzisiaj rano mniejsza dawka 12mg i poczulem sie troche nacpany, ale nie bylo to wcale przyjemne.
Ja juz koncze przygode z benzodiazepinami, na mnie to nie dziala. Zjadlem przed chwila ostatnie 8mg rolek i koniec, jedyne zastosowanie widze na zjazdy po stimach, czy skrety po opio, ale mnie to nie dotyczy bo nie cpam ostatnimi czasy takich rzeczy.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata