Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 563 / 57 / 0

mirtazapina albo mianseryna dobrze dzialaja bo antagonizuja alpha 1 i 2, wiec spokojnie mozna zasnac
  • 1 / / 0

A ja klasycznie na zwała zarzucam alpke 2 mg i lulu. Chyba nie ma lepszego sposobu, ale mówię za siebie.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Palenie marihuany powoduje mniejsze uszkodzenie DNA niż palenie tytoniu

Według nowego badania opublikowanego niedawno w czasopiśmie Translational Psychiatry, używanie konopi indyjskich ma mniej wyraźny wpływ na zmiany w ludzkim DNA, niż palenie tytoniu.
  • 8 / / 0

Dla mnie nie ma furania bez piwka, jakoś to wtedy nie jest to samo, popijać to wszystko sokiem czy jakimś innym napojem. I tak sobie dziabiesz dziabiesz w między czasie sącząc piwka, aż w którymś momencie piwko wygrywa i do spanka.
  • 3 / / 0

13 lutego 2020kubsonwaw pisze:
Dla mnie nie ma furania bez piwka, jakoś to wtedy nie jest to samo, popijać to wszystko sokiem czy jakimś innym napojem. I tak sobie dziabiesz dziabiesz w między czasie sącząc piwka, aż w którymś momencie piwko wygrywa i do spanka.
zakłądając,żę masz tyler islnej woli by co kilka piwek nie dojadać kresek. :strzykawka:
  • 1162 / 258 / 0

07 lutego 2020kaczor1978 pisze:
mirtazapina albo mianseryna dobrze dzialaja bo antagonizuja alpha 1 i 2, wiec spokojnie mozna zasnac
mianseryna często robiła robotę w ciągu godziny od zjedzenia nadchodził sen, po 6h od :nos:
  • 2432 / 529 / 155

Ale podstawa to przede wszystkim uzupełnianie elektrolitów, minerałów i glukozy (izotoniki, elektrolity do rozpuszczania, Aspargin, glukoza apteczna, witaminy), dopiero wtedy wspomaganie zasypiania. Najpierw trzeba organizm przywrócić do stanu ,,używalności''. Jeśli chodzi o benzo, to najlepiej estazolam i najlepiej tylko przy wyraźnej bezsenności. Inaczej możecie próbować nawet waleriany czy właśnie mianseryny.
  • 663 / 82 / 0

13 lutego 2020kubsonwaw pisze:
i dwie używki naraz... i na kacu rozruch :kreska: , szkoda zdrowia..
  • 3 / / 0

przede wszystkim to ułożenie wszystkiego w głowie. Jak miałem bałagan na głowie : hazard, dłuuuuugi to miałem zejście nawet 3 dni. Samopoczucie najgorsze z możliwych. Kiedy sobie sprawy ogarnąłem sam mieszkam to nic mnie nie rusza bo wiem, że wszystko jest dobrze.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 4 / 0

Jak dla mnie izotoniki to podstawa, orsanit, litorsal, magnez, coś na serducho i sen nawet na sile. Jednak przez te zwały zakończyłem przygodę z krajówą.
  • 43 / 1 / 0

W niedziele rano na ostrego kaca po 2 dniowym nałogowym chlaniu wódy przypeklowalem sam gieta dobrej pasty. Dodam że nie niucham często 2-3 dni na miesiąc. Zawsze miałem na zjazd klona (ewentualnie 4) no ale niestety zabrakło. Nie jest to dla mnie nie do pomyślenia ze nie zmrozylem oka po 18 rolkach i 4 zolpi. Może mi powiedzieć o co tu chodzi ? Ból głowy i kości niesamowity. Pije tylko dużo wody coś tam zjadłem wiadomo dzięki rolkom no i theraflu na te bóle. Może ktoś coś doradzić? Dobrze ze nie ma tych lęków ale jutro do pracy po l4 i juz myślę żeby przedłużyć bo wyglądam jak kosmita oczy całe czarne a koszulkę można wyciskac co 10 minut.
Dodam jeszcze ze może to moc tej pasty bo nie pamiętam tak mocnej wyjebki od 6 rano do ok 1 w nocy latałem jak bombowiec.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1067 uczestników Wejdź na czata