Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1111 / 86 / 0

25 lipca 2020Macler333 pisze:
Mam actavisy 5mg XR i praktycznie zerową tolerke na opio.
Za pierwszym razem 5mg mnie tak porobilo ze nie chcialem tego ponownie probowac
i za kazdym razem dziala tak samo 1-2h przyjemnego działania i potem mam takie nudności, że jak nie położę się do łóżka to na pewno byłby haft
Ostatnim razem czyli tydzien temu wrzucilem 15mg i budzilem sie doslownie co chwile + dokuczało mi mega swedzenie i nie było to wszystko za przyjemne.
Da się cokolwiek zrobić żeby działało to "lepiej"?
Naczytałem sie info o oxy i o tym całym "pure blissie", że bede snił o tym jak było cudownie na oxy do końca życia a okazuje sie to troche przeraklamowane i szczerze to czułem raczej dyskomfort przez większość czasu działania.

Swędzenie to nie czasem wyrzut histaminy ? Actawisy xr ? Jakies nowe oxy czy inny wynalazek ?
  • 198 / 12 / 3

Witam czy oksykodon mógł na mnie podziałać dużo słabiej przez zażyte 6 godzin wcześniej LSD?

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Meksyk. Wpadli do ośrodka odwykowego. Egzekucja gangsterów

Kolejna fala przemocy ze strony karteli narkotykowych w Meksyku. W środę doszło do masakry w ośrodku odwykowym w mieście Iraputo w środkowej części kraju. Gangsterzy dokonali tam egzekucji na 24 przebywających tam osobach. To drugi atak na ośrodek odwykowy w ciągu miesiąca.
  • 1440 / 84 / 33

Jak najbardziej, a ile tego kwasa zarzucałeś?
  • 198 / 12 / 3

200ug
  • 1440 / 84 / 33

LSD reaguje z tymi samymi receptorami co naturalnie produkowane neurotransmitery serotoniny. Oksykodon zmniejsza wychwyt zwrotny neuroprzekaźników takich jak serotonina czy noradrenalina. Dlatego poczułeś jego słabsze działanie. Proste.
  • 4 / 1 / 0

wczoraj w nocy pierwsz raz puknęłam oxy w ramach odskoczni od majki, pierwsze wrażenie: "beznadzieja, co za gówno" xD
rozpuściłam pół tabletki 80mg, czyli dawke rekomendowaną dla osob mających tolerke na majke na poziomie 100mg, a nie jakieś 60-70 jak ja, wiec spodziewałam się raczej mocniejszego pierdolnięcia i może zatrzymania sie w połowie pompki dla bezpieczeństwa. wjazd praktycznie niewyczuwalny, musiałam kilka razy upewniać się czy wciąż jestem w żyle, bo nie czułam tego charakterystycznego trzepnięcia przy wciskaniu tłoka. faza sama w sobie bardzo średnia, nie czułam ani euforii ani tego zachwalanego oksowego speedu, wręcz pogłębiły mi się w pewnym momencie smutne myśli i byłam bliska płaczu, a takiego stanu nie miałam nigdy po żadnym opio. zostało mi jeszcze pół tabletki, więc dziś druga próba, ale do tej substancji raczej już nie wrócę
  • 410 / 52 / 0

Radze sobie zrobic przerwe od cpania skoro łapiesz takie doły na oksykodonie. Dla mnie jak i dla wielu pewnie tutaj innych oxy mimo swej wyczuwalnej syntetyczności w przeciwieństwie do majki jest jednym z bardziej euforycznych opioidow. Aczkolwiek z drugiej strony to kwestia dosyć osobnicza. Ja pamiętam jak jeszcze pukałem IV to do teraz pamietam ,ze nic nie bylo w stanie pobić tego wjazdu, takze sie pod tym warunkiem zgodze
  • 585 / 77 / 0

@ema112 przesiadka z majki na oxy, często tak wygląda ,oxy nie daje takiego "ciepełka" jak morfina, pamiętam że pierwszy raz miałem podobnie, oczekiwałem czegoś lepszego, a na pewno mocniejszego. Mnie oxy najbardziej pasuje w mixie z mają ,zresztą to dosyć popularny i lubiany mix.
  • 4 / 1 / 0

01 sierpnia 2020toxic1337 pisze:
Radze sobie zrobic przerwe od cpania skoro łapiesz takie doły na oksykodonie. Dla mnie jak i dla wielu pewnie tutaj innych oxy mimo swej wyczuwalnej syntetyczności w przeciwieństwie do majki jest jednym z bardziej euforycznych opioidow.
myślę że to trochę kwestia nastawienia jakie miałam tamtego dnia a trochę po prostu tego, że to substancja nie dla mnie. drugie podejście było dużo owocniejsze, może za pierwszym razem nie wyekstraktowałam tego dobrze, w każdym razie za drugim razem mocniej poczułam wjazd i przez pierwsze kilka minut byłam dość mocno wciśnięta w siedzenie, ale wciąż o wiele większą radość i euforię daje mi przyjebanie klasycznej majki.
  • 208 / 6 / 0

Siema, jak bardzo chujowy jest Accordeon? Bo wszyscy narzekają, że najgorszy produkt z oksy. Da się to zrobić na Jebany Pył ® i normalnie zajebać sniffa?
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1317 uczestników Wejdź na czata