Kratom - wątek ogólny

Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy, GABA

• 591 / 19 / 0

Czy Kratom ma jakiś negatywny wpływ na wątrobę? Po braniu przez ok dwa, trzy tygodnie wysokich dawek (30-40g) dziennie może wątrobę doprowadzić do agonii?
  • 649 / 111 / 0

Niestety, są przypadki uszkodzenia wątroby po kratomie.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Ekstrakt z konopi indyjskich może zapobiegać COVID-19. Sugerują to wstępne badania

Wstępne doświadczenia pokazały, że wyciąg z dużą zawartością kannabidiolu (CBD) niektórych odmian konopi siewnej (Cannabis sativa L.) obniża o 73 proc. liczbę receptorów ACE2 pozwalających nowemu koronawirusowi zagnieździć się w płucach, zmniejszając efektywnie ryzyko infekcji patogenem.
  • 19 / 2 / 0

18 maja 2020dajmon pisze:
Niestety, są przypadki uszkodzenia wątroby po kratomie.
Czy możesz szerzej przedstawić tą wypowiedź? Uszkadza na stałe? Czy można ją normalnie zregenerować?
  • 591 / 19 / 0

Najbardziej mnie wkurwia takie coś, jak ktoś ruszy jakiś istotny temat ale, kurwa, szczegółów już nie dopisze. Znika z forum a Wy, chuje, domyślajcie się reszty. "O żesz w kurwę jebana mać!" - jak powiedział bohater Sztosu. Ale jemu chodziło tylko o ciepłe piwo.
  • 40 / 8 / 0

Kolejny opiat do spółki z DHC i kodeiną po którym nic nie czułem bez względu na dawke. ja żeby coś poczuć musiałem zajebać w kabel majke lub oxy.
  • 8 / 3 / 0

Co z podaniem dożylnym? Jest jakiś sposób? Czy to bezpieczne?
  • 649 / 111 / 0

Do pewnego stopnia uszkodzenia wątroby, będzie się dało ją zregenerować. Uszkodzenie w tym przypadku wydaje się mieć mechanizm toksyczny i cholestatyczny lub mieszany. Niestety, objawy mogą występować późno. Pamiętać należy, że są to przypadki rzadkie. Najlepiej nie prowokować uszkodzenia wątroby dodatkowymi substancjami obciążającymi - pleśnie, alkohol, grzyby, niektóre leki (paracetamol) itd. oraz sprzyjającymi cholestazie - np. posiłki bogatotłuszczowe.
Użytkownik nieaktywny
  • 191 / 12 / 0

Mi się Kratom podoba, działa jak taka naturalna bupra, delikatnie grzeje w tle, dodaje motywacji
Puszcza mnie po nim skręt a i nawet spędzam miło czas
A jak zrobię mocniejszy to i porobi
W końcu przestały mnie boleć plecy
Spoko ten Kratom
  • 591 / 19 / 0

Jak wygląda skręt po kratomie i ile trwa?
  • 6 / / 0

Zauważyłem na czeskich sklepach, że możliwy jest wybór wysyłki do Polski. Bezpieczne to?
Wróć do „Depresanty naturalne”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata