Frankincense

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 5 / / 0

Witam!!
Dostrałam ze smartshopu(jako gratis) Frankincense co sie z tym robi???
Wiem tylko ze to kadzidlo jak to palic?? ,mial ktos z tym do czynienia?? Daje to jakies efekty??
Z góry THX za info

• 3970 / 254 / 895

ładnie pachnie,trochę jakby świeżocytrynowo,kojarzy się z czystością.,do spalanie tego potrzebne są węgielki,które czasem trudno dostać,podpalsz węgielek i kiedy juz się żarzy kładziesz na niego kadzidło.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Haszysz wart ponad 4 mln zł ukryty w podłodze auta

W sobotę (28.09.2019 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 81 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln zł. Ujawnione narkotyki przewoził obywatel Rosji.

• 18 / / 0

zapach przypomina jakbyś właśnie wszedł to świątyni C-:

• 675 / 15 / 0

zapach naprawde przyjemny a z tymi wegielkami to jak to jest dokladnie je sie podpala ? czy na czyms specialnym sie kladzie czy moze sa inne sposoby na to procz mojego na lyzeczce i na kuchenke elektryczna
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata