SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Czy preparaty z Sertralina pomogly Ci w leczeniu twoich zaburzen?

37%
Tak, bardzo pozytywnie
258
30%
Tak, ale mialem przy niej problemy
213
13%
Nie, to straszny syf, opoznia orgazm!
94
20%
Nie, nie dziala.
141

Liczba głosów: 706

• 240 / 8 / 0

@UJebany nie chodzi o moc tylko żeby było w miarę normalnie😀 wczoraj do**bałem typkowi co że 120kg ważył była solówka pod sklepem, dostał wpierd*l :-D . Do mezomorfika się nie wyskakuje😀 zero strachu po sertrze wtf :old:
  • 2162 / 388 / 0

Konkrety, panowie, niby off-topu nie ma, ale nawijacie jak baby na ławce pod blokiem w środku lata, ogarnijcie!

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

W aptece drożej niż na czarnym rynku. Gdzie chory kupi konopie?

Z Kanady do Niemiec i po przepakowaniu dopiero do Polski, a dokładnie do Łodzi. Taka była trasa pierwszego, ponad 7-kilogramowego transportu medycznych konopi do naszego kraju.
  • 1420 / 24 / 0

08 października 2018jartexxx pisze:
@UJebany nie chodzi o moc tylko żeby było w miarę normalnie😀 wczoraj do**bałem typkowi co że 120kg ważył była solówka pod sklepem, dostał wpierd*l :-D . Do mezomorfika się nie wyskakuje😀 zero strachu po sertrze wtf :old:
Ja kiedyś raz jak sertalina jeszcze wchodziła 50 mg to zadałem nieodpowiednie pytanie, które nie powinno się zadawać no i jak otrzymałem odpowiedź to aż cała adrenalina mi podskoczyła.

Był post ze słownym ostrzeżeniem? Takie rzeczy to w Tasiemcu co najwyżej. Warn za off-top! misspill
  • 240 / 8 / 0

No 200 się rozkręca powoli chyba , zero fobii I depresji 😀 natrętne myśli też powoli odchodzą, są Ale w 80%mniej :) sertra rulez
  • 1364 / 115 / 0

@jartexxx

Z tego co wiem bijesz SAA, i odstawiasz benzo.
Sertra jakoś wpływa na Twoje treningi, siłę, wydolność ?

Polecasz na odstawkę benzo ?
Jakie dawki benzo jadłeś ?
Robiłeś cold turkey?

Jutro mi styknie tydzień zażywania serty, wczoraj poleciało 50, dzisiaj 75,
a jutro walne 100mg i zobaczymy jak będzie.. jak będzie git to tą dawką pociągnę jakiś czas, i potem się zobaczy
  • 240 / 8 / 0

Jak narazie nie bije saa bo zrylem sobie łeb trochę narko I po głupim propku miałe jakieś jazdy kiedy wcześniej na saa nie miałem ,jestem po odbloku,nie mogę ćwiczyć jak narazie, ale z tego co wiem ssri niektórym obniza poziom teścia więc I przyrosty mogą być lipne. Ale mogę powiedzieć trochę na ten temat, jak miałem derealizacje kiedyś, sama derealizacje wtedy, szamalem wtedy metke A metka jak wiadomo działa na dopamine, to czułem się jak młody Bóg. Jak narazie poczekam z 3-4miesiace , I zacznę mietka z omka walić , symex będzie leciał non stop , estro będzie utrzymane to powininem wyjść z całego tego syfu w jakim teraz żyje. Odstawiłem benzo z dnia na dzień, jak chcesz o tym pogadać to dawaj na benzo-odstawianie nie tu ;)
  • 47 / 1 / 0

Mam do Was pytanie : czy sertralina brana drugi raz - po kilkunasto miesięcznej przerwie - może zadziałać inaczej? - w sensie slabiej?
  • 1420 / 24 / 0

10 października 2018Ab_synt pisze:
Mam do Was pytanie : czy sertralina brana drugi raz - po kilkunasto miesięcznej przerwie - może zadziałać inaczej? - w sensie slabiej?
Może.
  • 47 / 1 / 0

Ale dlaczego? Również przy zwiększeniu dawki?
  • 240 / 8 / 0

Może Ale nie musi , może wogole nie zadziałać. na pytanie dlaczego nikt Ci nie odpowie , na to nie ma odpowiedzi. :old: ja wbilem po 7dniach na 200mg, I coś tam się rozkręca powoli,natretnych myśli co raz mniej , depresji I robi, zero jak narazie zobaczymy co będzie dalej , może być też tak że w pewnym momencie przestanie działać wogole, różnie to bywa .
Ostatnio zmieniony 11 października 2018 przez jartexxx, łącznie zmieniany 2 razy.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata