Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 810 / 40 / 4

od 1 miligrama alpry i piwa się nie zejdzie. co najwyżej można zaliczyć drzemkę. trzeba wrzucić w siebie parę miligramów i wlać sporo vodki żeby można było mówić o depresji oddechowej na tyle poważnej żeby zejść. wiadomo, że benzo są na sen chociaż niektórzy to znoszą więc najlepiej brać swoje ulubione benzo w dawkach leczniczych i próbować z jednym piwem. w miarę upodobania zwiększać dawki z rozsądkiem (jeżeli jakikolwiek tu jest...). jak już się usypia od takiego miksu można przywalić trochę stymulantów typu feta ,MPH bądź pseudoefedryna.
mix benzo plus alko często odcina film a nie wyłącza światła: można sobie narobić solidnego przypału.
  • 198 / 7 / 0

Dobrze jest. u mnie alko+klon zapominasz o bożym świecie luz bluz chillout piszesz z każdym i to co na co ci przyjdzie ochota a nie ze sie przejmujesz, alko+xanax =zamuła ide spać,xanax 1,2 dni potem odstawienie i na zejsciu walenie browarów = meksyk w bani odchamowanie totalne idealne na podryw i bajerke i odpierdalanie, z gołą dupa bym wyskoczył na centrum.. jedynie nie miło przypominam sobie odstawienie Xanaxu z mixami z alkoholem, po 30 tab. 2 tyg latania po scianach..

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

18-latka z Iławy poczęstowała koleżanki marihuaną. Jedna wylądowała w szpitalu

Przed sądem w najbliższym czasie tłumaczyć się będzie 18-latka. Młoda mieszkanka Iławy postanowiła poczęstować swoje koleżanki marihuaną. Dla jednej z nich zakończyło się to pobytem w szpitalu.
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

A ja z kolei właśnie zmixowałem 2 mg alprazolamu z alko (2 tyskie) i przepaliłem to blantem. Dość mocno, jak na środę :D Czuje się jak z waty.

Ogólnie alko i bzd to ok miks, natomiast mocno ryjący po zdrowiu, więc im rzadziej, tym lepiej.
  • 810 / 40 / 4

bywało że 4mg klona, 4mg alpry, 12mg broma, czteropak i seta czystej. jak wlatywał gibki to robił się blackout
  • 442 / 37 / 0

20 listopada 2019pijanytraktorzysta pisze:
A ja z kolei właśnie zmixowałem 2 mg alprazolamu z alko (2 tyskie) i przepaliłem to blantem. Dość mocno, jak na środę :D Czuje się jak z waty.

Ogólnie alko i bzd to ok miks, natomiast mocno ryjący po zdrowiu, więc im rzadziej, tym lepiej.
łatwo się do niego przyzwyczaić(tolerka krzyżowa długo się utrzymuje)

---------------------
15 listopada 2019NicNieBralem2000 pisze:
Ja mialem akcje kilka dobrych sztuk benzo plus 2 setki spirytusu rozcienczanego z kola. To na oko jakies 1,2l wodki samemu.

Wyszedlem z domu a obudzilem sie na izbie. W dodatku dostalem sprawe ze z nozem i pistoletem gazowym wykrzykiwalem przed policjantem niezrozumiale zdania i dostalem sprawe i niezle pieniadze do splaty. P.s. pamietam tylko tyle ze kroilem jablka w domu i urwal mi sie film..

Benzo plus alko? Moze byc ale gora kilka piw. Mam znajomego ktory wypil sporo wsunal sporo benzo i sie ocknal w innym miescie bez spodni na przystanku autobusowym..
no miałem hardcore sytuacje po benzo plus alko, ale bez takich jazd

Scalono. taurinnn
  • 2023 / 423 / 154

Ostatnio taki mix wszedł właściwie zupełnie przypadkowo, mimo że rzadko zdarza mi się go robić.
Piłam szampana na imprezie u brata, jakiś czas później zaczęłam wpadać w lęk (bez związku z substancjami, mam silną nerwicę lękową) i wzięłam 0,5 mg alpry.
Później piłam sporo kawy (kawa z alko daje mi przyjemny stan, ale uwaga: nie na każdego takie połączenie dobrze działa i z rozsądku odradzam takie eksperymenty), no ale jak weszła w końcu zapojka, to nie odmówiłam %-D
Obyło się bez urwania filmu, tylko zawroty głowy (lekkie, dość przyjemne) i uczucie mocnego odprężenia. Tolerkę na benzo mam, ale małą do średniej.
  • 389 / 46 / 0

Tolerka krzyżowa benzo + alko to występuje w jakiej czestotliwości popijania? Toczyłem rozmowę z kobitką co od lat na benzo i mówi, że pije 2-3 szklanki wina 2-3x w tygodniu i w te dni które nie pije czuje sie źle. Nie zwieksza benzo ani ssri ale jak robi 7 dni przerwy to czuje sie podle. Możliwe że krzyżówka w takim czasie i odstepach jak i ilości wystąpiła?
  • 4 / / 0

Jak duże jest ryzyko rozjebania sobie organizmu połączeniem benzo + alkohol w sporych ilościach(od kilki msc przyjmuje leczniczo min. 2mg alpry). Niestety zdarzały mi się przypadki wjebania 10mg(czasem 14mg)+ ok 0.5l alkoholu. Nie za wiele pamiętam, aktualnie wzmocnienie depresji. Więc wracając do pytania, jakie jest prawdopodobieństwo, że mój organizm coś odpierdoli?
(dodatkowo biore Tianeptyne)
  • 213 / 20 / 0

Up. Tu istnieje zagrożenie życia a co dopiero poważnych skutków zdrowotnych..
  • 165 / 16 / 0

czasem 14mg + 0,5l alko, co za koleś, wg mnie powinieneś już nie żyć. Chyba, że te dawki są troszkę przekłamane
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 157 uczestników Wejdź na czata