Wczoraj kupiłem 3 paczki NeoAzariny, niestety drogie to gówno - 100mg/op. i kosztuje niecałe 6zł :/ W sumie wychodzi 2x drożej niż taka sama dawka w antidolu...
Tabletki pogryzione, smak oczywiście ochydny ale da się przeżyć. Miksowałem z 50mg hydroksyzyny zarzucone 1h wcześniej. Wchodziło powoli, ale jebnęło mocniej niż ta sama dawka z Antidolu :o) I jeszcze jedna niespodzianka - bania nie trwała godzinę, nie dwie, ale ze trzy :o) Myślę, że to zasługa glistnika, który znajduje się w tychże tabletkach.
Gdzieś czytałem, że glistnik ma działanie podobne do morfiny tylko, że słabsze. Tak więc podejżewam, że moc glistnika jest na poziomie mocy kodeiny.
Piszcze w tym temacie swoje odczucia po zażyciu NeoAzariny. Naprawdę, zachęcam do eksperymentów, myślę, że dla osoby ze średnią/zerową tolerancją 2 paczki (200mg) stykną. Może to będzie nowa era :o) Era NeoAzariny, bo Antidol drożeje a Dafalgan/Efferalgan Codeine ciężko kupić.
P.S.
Jest tylko jedna wada - jebie tymiankiem z ryja :/ Bo dużo tego w tych tabletkach.
Edit by leiche - 6.05.2009
"Nowa" neoazarina nie posiada już w składzie glistnika i jest lekiem OTC.
A neoazarina moze tez dziala tak dlugo dlatego ze kodeina z niej sie powoli uwalnia. Dziala dluzej ale slabiej. Duzo na ten temat nie wiem bo w zyciu moze z 3 pudelka tego wszamalem. I jeszcze moze byc problem z kupieniem jej bo jest na recepte, chociaz w wiekszosci aptek chyba nie robia problemu.
I jeszcze dobra wiadomosc na koniec. Dzisiaj kupowalem antidol w aptece w ktorej pierwszy podrozal do ponad 11zl, a dzis zaplacilem 9 z hakiem jak dawniej. Moze w innych aptekach cena tez wroci do dawnej.
A na receptę napewno nie jest, wczoraj kupiłem 3 paczki na raz.
Tabletki oczywiście pogryzłem i zapiłem duuużą ilością wody i było naprawdę fajnie. Nie wiem, jak się wybiorę do lekarza po hydroksyzynkę tudzież Diphergan to zrobie jeszcze jeden test i zdam relacje.
I jeszcze dobra wiadomosc na koniec. Dzisiaj kupowalem antidol w aptece w ktorej pierwszy podrozal do ponad 11zl, a dzis zaplacilem 9 z hakiem jak dawniej. Moze w innych aptekach cena tez wroci do dawnej.
Nie chcę mi się teraz szukać nic konkretniejszego, ale wyczytałem tylko tyle, że glistnik ma działanie uspokajające (oprócz szeregu innych...). Rzuć jakimiś linkami, jak możesz, codeine.
adder pisze: Nie chcę mi się teraz szukać nic konkretniejszego, ale wyczytałem tylko tyle, że glistnik ma działanie uspokajające (oprócz szeregu innych...). Rzuć jakimiś linkami, jak możesz, codeine.
http]adder[/b], skąd jesteś? Że u Ciebie Antidol tak tanio? Ja tak jak mówię - ostatnio gadałem z aptekarką i mi powiedziała, że Antidol podrożał (zamówili świerzą dostawę z hurtowni), teraz Antidol15 kosztuje ponad 6zł, a Antidol20 nie wiem, ale szacuje, że będzie kosztował koło 8zł. Oczywiście zdarzają się jeszcze apteki, które sprzedają w starej cenie, ale tak jak mówię - to nie będzie trwać wiecznie, mówie wam wszystkim, że nadeszły ciężkie czasy dla kodeinistów ;(
P.S.
Tak w głębi duszy uważam, że NeoAzarine wymyślono specjalnie z myślą o ćpunach, żeby nie musieli robić ekstrakcji i żeby tabletki było im łatwo rozgryzać. Dodatkowo, specjalnie dla nas, ćpunów dodali tam glistnika, żeby mocniej kopało :o) No a tymianek... dodali tam dla nie poznaki, żeby nie był to lek tylko dla ćpunów :o)
Tak w głębi duszy uważam, że NeoAzarine wymyślono specjalnie z myślą o ćpunach, żeby nie musieli robić ekstrakcji i żeby tabletki było im łatwo rozgryzać. Dodatkowo, specjalnie dla nas, ćpunów dodali tam glistnika, żeby mocniej kopało :o) No a tymianek... dodali tam dla nie poznaki, żeby nie był to lek tylko dla ćpunów
A mnie kodeina jeszcze dalej głaszcze, już nie tak mocno, ale koło 20 zasypiałem na blacie biurka. Ale mi myśli wylatują z czoła jak motyle. Tak poza tym to z Lorafenem nie rozstaję się 24/7.
(Na starym hypie, każda strona i podstrona miała możliwość komentowania, także mogły przepaść, mogą też być pod którymś z reportów na NG)
Szczena mi opadła.
Dzisiaj kupiłem 3 opakowania A15 po 4,75, 4,80 i 6,30 (nigdzie nie chcą sprzedać więcej niż 1op., więc trzy apteki zaliczone).
Nawiasem mówiąc, 450mg, dłuższa przerwa od kodeiny, wiosna pukająca do okien... rozpływałem się
Dodam, ze trochę mnie tu i tam poswędziało, ale wapno rozwiązało problem.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Straż Graniczna zatrzymała ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne do przemytu papierosów z Białorusi do Polski - poinformował w piątek (13.02) szef MSWiA Marcin Kierwiński. Dodał, że w tym roku w podobnych sprawach zatrzymano łącznie 16 osób.
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
Rząd za, kantony przeciwko: Czy Szwajcaria zalegalizuje marihuanę?
Parlament federalny chce zdekryminalizować konopie indyjskie w Szwajcarii. Jednak już etap konsultacji pokazuje, że sprzeciw wobec projektu jest duży.
