Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 4220 • Strona 422 z 422
  • 968 / 205 / 0
Awatar użytkownika

Ktoś próbował leczyć baklofenem zjazd po biedaketonach lub innych stymulantach bądź próbował miksować? Np 3MMC albo 4CMC. Tak w teorii chyba powinien trochę pomóc.
  • 169 / 8 / 0

12 maja 2022tutanota1 pisze:
A jak byście przyrównali baclofen do alkoholu pod względem dawki? Tak, wiem, że to inne działanie. Zapewne wiele osób tutaj próbowało jednego i drugiego.
Np. 120 ml wódki to ile byłoby baclofenu, albo jakieś inne przykłady? czy to bardziej 25 mg czy 100 mg baclofenu.
Ponawiam pytanie, pomożecie? Może Pan @Celebryta ?
  • 1029 / 118 / 0
Awatar użytkownika

@tutanota1 Nie da się tego tak prosto przeliczyć,
Jak np. alprę do diazepamu. To są zupełnie inne substancje.
Baklofen można porównywać do np. phenibutu, bo oba działają na gaba-b.
  • 129 / 13 / 0

@tutanota1 100ml wódki to porównywalny stan do 30-50mg baklofenu(tylko że baklofen działa przyjemniej od alko)
Tylko nie łącz przypadkiem alkoholu z baklofenem, niebezpieczne są takie miksy

Tak jak wspomniał @Celebryta do baklofenu polecam metylofenidat dorzucić.
O ile solo metylofenidat nie daje rekreacji tak z baklofenem idealnie sie komponuje
  • 270 / 6 / 0

13 maja 2022Celebryta pisze:
Nie mogę już edytować

@Luk890 Moim zdaniem lecząc się nie ma co się pchać w takie zabawki - no chyba że chesz raz polecieć spróbować, porówywalnie do wyjścia na piwo ze znajomymi. 50mg nic ci nie zrobi złego jednorazowo, zrób sobie po prostu próbę uczeleniową, na spokojnie w domu, wykonuj czynności jak zwykle itd. I po prostu się obserwuj. Jak ci to podejdzie to możesz sobie tak minimalnie z odstępem co tydzień korzystać by unikąć zależności od substancji, no ale robiąc to regularnie to możesz już mówić o uzależnieniu które zniszczy twoje leczenie. Coś jak gdy ktoś po robocie zawsze wali browary zeby się zrelaksować po ciężkim dniu. Wiaomo gość się nie upija do nieprzytomności, ale pijąc codzinnie REGULARNIE przez dłuższy okres czasu można już moim zdaniem mówić o alkoholizmie, lub o uzależnieniu/zależności. Z tym jest tak samo. Jeśli ci się spodoba to po prostu korzystaj z tego rekreacyjnie, a to za miesiąc mam dzień w kórym wstaje o 8 a wracam do domu o 22 to sobie zaplanuje etc, to wtedy wezmę. Albo jakaś prezentacja w szkole / na studiach na która się stresuję. Ale nie regularnie, a w szczególności jak się leczysz. Regularnie to masz brać tylko i wyłączniee leki.

Druga sprawa, chyba smutniejsza. Nie mówię z autopsji zaznaczam, ale zdaje mi się że jeśli przyjmujesz jakieś neuro i to w najwyższej dawca, to baclofen może się mijać z czelem bo neuro będzie tak walczylo z twoim organizmem żę możesz go odczuś nie wiem może w 20%? Ono ma to zadanie żeby regulować nastrój i go prostować nie ważne co by się działo,

Możesz też zapytać lekarza żeby zmienić jeden z neuroleptyków na Amisulpryd, on w niskich dawkach podobno aktywizuje i ogólnie podnosi lekko pewność siebie przez to że w końcu ma się siłę na codzienne czynności. Wtedy baclofen może nie być ci w ogóle potrzebny - trzymając się i mówiąc o tych rzeczach których oczekujesz od baclofenu.

Przeoraszam za jakieś błędy, nie spałem całą noc bo załatwiałem studia i oczy latają mi jak pojebane.
@Celebryta
Masz racje przy neuroleptyku takim jak arypirazol w dawce 15 mg baklofen nie dziala... taka samo amisulpiryd ktory biore tez nie dziala przy arypirazolu dlatego lekarz mi zmienil abilify na lurazydon, myslisz ze lurazydon nie zablokuje dzialania amisulpirydu w niskiej dawce tak zeby uwalnial on dopamine? Bo podobno arypirazol jest blokerem innych lekow i hamuje dzialanie amisulpirydu w niskiej dawce ale nie wiem czy inne neuroleptyki tez to robia czy nie?

Lekarz mi zmienil arypirazol na lurazydon moze teraz amisulpiryd zadziala?
  • 490 / 55 / 0
Awatar użytkownika

Ja musze przyznac ze osatatnio zostalem zniszczony pewnie nie przez samo backlo ale duzo tutaj namieszal xd A wiec kurwa spora ilosc backlo, koksu, troche sele, thc. No i kurwa zasnalem gdzies w Berlinie w parku, no i jak to tak ze tam odrazu karetka i zgarniaja do szpitala. Mi nic nie bylo tylko spac mi sie chcialo XD No to full badania za darmo czemu nie, Ladne panie. Na odchodne dostalem jakis zastrzyk w dlon, ktos wie co to moglo byc?
  • 169 / 8 / 0

13 maja 2022Zniszczony34 pisze:
@tutanota1 100ml wódki to porównywalny stan do 30-50mg baklofenu(tylko że baklofen działa przyjemniej od alko)
Tylko nie łącz przypadkiem alkoholu z baklofenem, niebezpieczne są takie miksy

Tak jak wspomniał @Celebryta do baklofenu polecam metylofenidat dorzucić.
O ile solo metylofenidat nie daje rekreacji tak z baklofenem idealnie sie komponuje
Rozumiem, że działa inaczej i ciężko przyrównać, ale chociaż jakaś skala - subiektywna - jest. Szkoda że 150ml wódki to nie 25mg baclofenu, bo wtedy tolerancja przy 25mg nie rośnie tak bardzo, ale nie jest źle, dziękuje.
13 maja 2022dash pisze:
Baklofen można porównywać do np. phenibutu, bo oba działają na gaba-b.
Ok, to bym poprosił o Twoje subiektywne porównanie, fenibutu próbowałem, więc go znam. Np. 2g fenibutu SNS stosowałem, to miałbym punkt odniesienia. Sam próbowałem alkoholu i fenibutu i to ciężko wg mnie też przyrównać, ale jakąś skalę dałoby się oszacować.

A Alkohol na jakie gaba działa?
  • 143 / 26 / 0
Awatar użytkownika

Alkohol działa na GabaA. Porównywanie wódy do Baklofenu nie ma sensu, wódka nie ma żadnego podjazdu do baklo... i jeszcze ten jebany kac.
  • 3741 / 485 / 0
Awatar użytkownika

Bzdura, alkohol dziala także na gaba b tak jak fenibut czy baklofen ale każdy z tych środków na swój sposób majstruje przy innych przekaźnikach dlatego ciężko porównać alko do baklo czy fenibuta.
"Only God can Judge me"
  • 111 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Działał fajnie antydepresyjnie, rekreacyjnie nie ma chyba mowy zbytnio, ostatnio zarzuciłem z 37mg i rano okropnie mi się kręciło w głowie, chciało rzygać.
ODPOWIEDZ
Posty: 4220 • Strona 422 z 422
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.