MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 2 / 1 / 0

11 października 2019xqzw pisze:
*prosze scalić z poprzednim postem

Tak prawdopodobnie sie kurwa pogryzłem ale chyba to zrobiłem jakoś przez sen hehe %-D
idzie jakoś to zminimalizować żeby mi ta szczena tak nie latała ?
podstawa bhp emki to guma do żucia bez roznicy czy pixy badz krysztal! nie pogryziesz sie wtedy i szczekoscisk nie jest juz tak upierdliwy : )
zakladam, ze dawka tez moze miec wplyw wiec tez nie ma co przesadzac i powinno byc ok
  • 40 / 1 / 0

Spotkasliście się z MDMA które wciągane swoich "aromatem" przypominało troche 4cec?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Konopie rytualnie zbierane pod Wrocławiem. "To nie narkotyk, tylko lecznicze zioło"

Konopie w Polsce ciągle bardziej kojarzą się z kroniką policyjną niż ze zdrowiem. Powoli jednak to się zmienia, a plantatorzy biorą się za ich uprawianie. Mimo kontrowersji, albo dzięki nim, można na nich dobrze zarobić, a jak ma się szczęście, to również zmienić życie.
  • 129 / 16 / 0

Co może oznaczać zasypianie po emce ? Wrzuciłam wczoraj 2x po ćwierć piguly sniffem w 30 minutowym odstępie czasowym i tak mnie zamuliła, że nie wiem kiedy zasnęłam. Dwie inne osoby brały te same pixy i odczuwały standardowe działanie MDMA.
  • 87 / 15 / 0

^up było alko do tego?
  • 40 / 1 / 0

zasypianie może byc oznaka za dużej ilości

gbu

• 622 / 15 / 0

12 października 2019_bonnie pisze:
Co może oznaczać zasypianie po emce ? Wrzuciłam wczoraj 2x po ćwierć piguly sniffem w 30 minutowym odstępie czasowym i tak mnie zamuliła, że nie wiem kiedy zasnęłam. Dwie inne osoby brały te same pixy i odczuwały standardowe działanie MDMA.
emce....KURWA, bo już mnie to wkurwia;p. Skąd wiesz co brałaś?ale podstawa - MDMA nie wali się w nochal! Sorry ale nie jestem w stanie ci odpowiedzieć czemu zasnęłaś a 2 inne osoby się bawiły
  • 137 / 6 / 0

Zmeczenie? Moj kumpel czesto tak ma jak jest ostro wwyjechany po tygodniu. Wrzuci pigule, ale nei sniffem i leci w kime XD
  • 854 / 93 / 0

Bardzo typowy objaw zajebania serotonika na dużej tolerce czyli bez odbudowanych zapasów sero.
  • 727 / 122 / 2

Szczerze mówiąc to nie rozumiem dlaczego ludzie po MDMA się gryzą %-D Nigdy mi się to nie zdarzyło i nie wiem jak miałbym to zrobić. I po co. Wyjaśni ktoś?
  • 31 / / 0

@up No jak masz szczękościsk, szczena ci lata, a jeszcze nie masz gumy albo czegoś do żucia to nie trudno o pogryzienie jamy ustnej. Tego się nie kontroluje niestety.
W ogóle szczękościsk i wyginanie mordy to jest to czego najbardziej nie cierpię w tej substancji. Czasami to się wręcz boje swojego wyglądu po tym, chociaż pewnie sobie wkręcam.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata