MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 4 / 1 / 0

11 października 2019xqzw pisze:
*prosze scalić z poprzednim postem

Tak prawdopodobnie sie kurwa pogryzłem ale chyba to zrobiłem jakoś przez sen hehe %-D
idzie jakoś to zminimalizować żeby mi ta szczena tak nie latała ?
podstawa bhp emki to guma do żucia bez roznicy czy pixy badz krysztal! nie pogryziesz sie wtedy i szczekoscisk nie jest juz tak upierdliwy : )
zakladam, ze dawka tez moze miec wplyw wiec tez nie ma co przesadzac i powinno byc ok
  • 46 / 3 / 0

Spotkasliście się z MDMA które wciągane swoich "aromatem" przypominało troche 4cec?

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
  • 129 / 19 / 0

Co może oznaczać zasypianie po emce ? Wrzuciłam wczoraj 2x po ćwierć piguly sniffem w 30 minutowym odstępie czasowym i tak mnie zamuliła, że nie wiem kiedy zasnęłam. Dwie inne osoby brały te same pixy i odczuwały standardowe działanie MDMA.
  • 145 / 28 / 0

^up było alko do tego?
  • 46 / 3 / 0

zasypianie może byc oznaka za dużej ilości

gbu

• 734 / 38 / 0

12 października 2019_bonnie pisze:
Co może oznaczać zasypianie po emce ? Wrzuciłam wczoraj 2x po ćwierć piguly sniffem w 30 minutowym odstępie czasowym i tak mnie zamuliła, że nie wiem kiedy zasnęłam. Dwie inne osoby brały te same pixy i odczuwały standardowe działanie MDMA.
emce....KURWA, bo już mnie to wkurwia;p. Skąd wiesz co brałaś?ale podstawa - MDMA nie wali się w nochal! Sorry ale nie jestem w stanie ci odpowiedzieć czemu zasnęłaś a 2 inne osoby się bawiły
  • 187 / 13 / 0

Zmeczenie? Moj kumpel czesto tak ma jak jest ostro wwyjechany po tygodniu. Wrzuci pigule, ale nei sniffem i leci w kime XD
  • 854 / 98 / 0

Bardzo typowy objaw zajebania serotonika na dużej tolerce czyli bez odbudowanych zapasów sero.
  • 1297 / 254 / 5

Szczerze mówiąc to nie rozumiem dlaczego ludzie po MDMA się gryzą %-D Nigdy mi się to nie zdarzyło i nie wiem jak miałbym to zrobić. I po co. Wyjaśni ktoś?
  • 49 / 7 / 0

@up No jak masz szczękościsk, szczena ci lata, a jeszcze nie masz gumy albo czegoś do żucia to nie trudno o pogryzienie jamy ustnej. Tego się nie kontroluje niestety.
W ogóle szczękościsk i wyginanie mordy to jest to czego najbardziej nie cierpię w tej substancji. Czasami to się wręcz boje swojego wyglądu po tym, chociaż pewnie sobie wkręcam.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata