rano o 10 obudzilem sie z potwornym bolem glowy, dospalem do 13 jeszcze, teraz tez mnie glowa boli, choc troche mniej juz, źle sie czuje, wymiotowalem 2 razy,
to normalne? jest jakis domowy sposob na ograniczenie takich krzywych zjazdów?
Ja też gdy brałem thiocodin (dwa razy i jednocześnie dwa pierwsze razy z kodeiną) następnego dnia czułem się tragicznie. Nie wymiotowałem, ale cały czas miałem na to ochotę, głowa mnie bolała. Cały czas chciało mi się spać, ale obowiązki na to nie pozwalały. Przedawkowanie sulfogwajakolu zdecydowanie nie działa na mnie dobrze.
Już nigdy więcej thiocodinu.
Sposób na ograniczenie: ekstrakcja antidolu. Jest banalna, więc daruj sobie pojebany thiocodin. Szkoda zdrowia.
tabletki zarzucałem tak normalnie, aktualnie ból głowy prawie całkowicie przeszedł, już jest prawie normalnie. no i teraz aż mi się niedobrze robi jak spoglądam na słowo "kodeina" - obrzydzenia dostałem :P ale to raczej dobrze
codeine pisze: Daruj sobie wogólę kodę i inne opiaty jak nie masz jeszcze 18 lat i/lub dobrze poukładane w głowie. Opiaty nie są dla dzieci, lepiej zapal trawkę i piwko wypij.
czasem ludzie maja 40 lat poukladane w glowie, prace, dzieci, dom , samochod.... i wtedy chyba jest gorzej bo sie wjebia i tak naprawde maja co do stracenia=ulozone zycie.
BRAUM pisze:codeine pisze: Daruj sobie wogólę kodę i inne opiaty jak nie masz jeszcze 18 lat i/lub dobrze poukładane w głowie. Opiaty nie są dla dzieci, lepiej zapal trawkę i piwko wypij.
czasem ludzie maja 40 lat poukladane w glowie, prace, dzieci, dom , samochod.... i wtedy chyba jest gorzej bo sie wjebia i tak naprawde maja co do stracenia=ulozone zycie.
ODWOLUJE!!!!ODWOLUJE!!!!Dzisiaj uswiadomilem sobie ze NIGDY MI SIE NIE ZNUDZA!!!!! :-D :-D :-D
Życie jest dziełem sztuki
Wskazania
Bóle różnego pochodzenia: ból głowy; bóle zębów, po ekstrakcji; bóle kostno-stawowe, także pourazowe; bóle pourazowe tkanek miękkich; bóle miesiączkowe; bóle w przebiegu choroby nowotworowej
czyli jeżeli boli cię,że ostatnia ekstrakcja nie wyszła wówczas wal antidol 20 ! ;-)
cmi
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Najgroźniejsza tajemnica starożytnej Grecji? Napój z Eleusis mógł zawierać halucynogen spokrewniony
Toksyczny sporysz, pasożytniczy grzyb wytwarzający alkaloidy powiązane chemicznie z LSD, mógł po odpowiedniej obróbce stać się halucynogenem używanym podczas misteriów eleuzyjskich – wynika z badania opublikowanego 13 lutego 2026 roku w „Scientific Reports”.
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.