Miałbym odnośnie haszu kilka pytań.
1. Choć i hasz i marihuana zawierają THC, to działanie jest, mam wrażenie nieco inne. Czy ktoś mógłby konkretnie sprecyzować jak właściwie wygląda haj na haszu? Podobny do trawy? Inny? Taki sam, tylko dużo silniejszy? Jaki?
2. Czy ktoś robił hasz domowymi metodami z przemysłowych samosiejek i czy coś mu wyszło ( w sensie: czy wyszło coś działającego)?
3. Ile haszu starczy, żeby się solidnie zjarać? Biorąc pod uwagę moc, zapewne niewiele?
Ponadto wszystko, co dotyczy haszyszu, niech będzie wrzucanew ten temat, a nie rozproszone po całym forum (a niewiele tego jest). Dorzucam jeszcze sondę.
I z góry dzięki za rady.
A w sondzie to głosuję na odpowiedź C: Wszystko mi jedno.
To ludzie stworzyli sobie boga.
wujek supra
Badania nad psychodelikami blokują przepisy?
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Problem z fentanylem nas nie ominie i sami sobie z nim nie poradzimy…
Narkotyki na dowóz. Dilerzy zakopują towar
Narkobiznes kwitnie online. Przez komunikator można wybrać rodzaj i ilość narkotyku, a potem zamówić z dostawą do paczkomatu lub wskazać konkretną lokalizację, gdzie diler ma zakopać towar. Ta druga metoda w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Krakowskie dzielnice są rozkopywane przez poszukiwaczy nielegalnych przesyłek.
Marihuana i substancje psychodeliczne na kartach wyborczych w siedmiu stanach USA.
W Stanach Zjednoczonych trwa rewolucja legislacyjna. W tym roku, wyborcy w siedmiu stanach będą mieli okazję zdecydować o przyszłości marihuany i substancji psychodelicznych. Jest to znaczący moment w historii amerykańskiego ruchu na rzecz reformy polityki narkotykowej, który może doprowadzić do dalszych zmian na poziomie federalnym. Sprawdźmy, co dokładnie znajduje się na kartach wyborczych w tych stanach i jakie konsekwencje mogą przynieść wyniki głosowania.
11 ton medycznej marihuany w 2024 roku: Polska podnosi limity importu
W ostatnich latach rosnące zapotrzebowanie na medyczną marihuanę w Polsce skłoniło władze do podjęcia działań, mających na celu zwiększenie dostępności tego leku. Najnowsza decyzja Międzynarodowej Rady ds. Kontroli Narkotyków (INCB) potwierdza ten trend, co stanowi dobrą wiadomość zarówno dla pacjentów, jak i firm farmaceutycznych działających na polskim rynku. Decyzja ta umożliwi lepszy dostęp do marihuany medycznej, której skuteczność w leczeniu wielu schorzeń jest coraz szerzej uznawana.