Kaktusy - Wątek Ogólny

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 32 / / 0

Wszystko na temat kaktusów.
A szczególnie prosze o info gdzie mozna zakupic (w Polsce bo za granicą to wiem gdzie) . I nie chodzi mi o nasiona , ani o suszone skurki tylko o całe zywe roslinki ?? Choduje to ktos ?? kontakt mail ,pm lub tu.
orkat pisze:
wie ktos gdzie mozna w polsce zakupic ŻYWE kaktusy typu sam pedro peruvia troch , pey , głównie perówian troch ?? i jakie ceny ??
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2008 przez borrasca, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 313 / 1 / 0

Na allegro paru kolesi się tym zajmuje.
Ceny niskie 10-40 zł.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Alkohol. Milion małpek przed południem

Trzy miliony zakupów mocnych alkoholi w małych butelkach rejestrują co dzień sklepy. Badaczy niepokoi, że milion transakcji dokonuje się... rano.

• 65 / / 0

www.kaktusy.interkar.pl jesli ci sie to przyda. A pieniadze trzeba przelewem. Jest ta kilka godnych uwagi gatunkow. so? no i ceny do 11 zlotych za sztuke z ww. gatunkow ofkor

Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

Mam pytanie.. Czy ktos wie ile kaktus musi rosnac lat aby mozna bylo go zjesc i odczuc jego efekty... Mam dwa kaktusy peyotl- 5 lat srednica 3cm, i San Pedro 6 lat wysokosc okolo 12 cm i wlasnie nie wiem czy mozna je juz sporzywac czy trzeba jeszcze czekac... Nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat...

QQQ

Użytkownik nieaktywny
  • 77 / / 0

pejotl jeszcze z 2-3 lata i będzie pod nóż , tylko wcześniej zrób mu kilka okresów bez podlewania ( około 3 miesiące suszy) , a san pedro to masz zajebiście karłowatego , moje mają już z 15 cm a mają 1,5 roku , tylko ze ja mam peróvianusy a ty chyba pochanoi ?
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2006 przez QQQ, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

nie wiem dokladnie jaka odmiane mam San Pedro, ale takiego go zakupilem na internecie i takie dostalem informacje o nim... moze w rzeczywistosci wcale nie ma 6 lat albo poprostu jak wspomial QQQ jest karlowaty... i nadal nie wiem czy moge go skonsumowac czy nie... ile musi rosnac San Pedro zeby wytwarzal meskaline?

QQQ

Użytkownik nieaktywny
  • 77 / / 0

San pedro nie wytwarza meskaliny w procesie wzrostu tylko w odpowiedzi na warunki jakie na niego działają ( susza ) Mozesz już teraz zjeść swojego kolczastego przyjaciela ale co najwyżej dostaniesz biegunki . Aby kaktus miał dużo meskaliny musisz zrobić mu coś takiego : podlać obficie woda z nawozem do kaktusów , i pozwolić ziemi wysychać przez 3 tygodnie bez nawet kropelki wody , po czym podlewasz dosłownie symbolicznie czystą wodą i znowu post od wody tylko że teraz minimum 10 tygodni . Jeżeli powyższą czynność przeprowadzisz 2-3 razy w życiu kaktusa i jest on odpowiednio duży na np. jedną czy dwie porcje to możesz szamać , smacznego.

• 65 / / 0

Nie znam sie. ale trzymaj go moze? na specjalna okazje!
pzdr

Użytkownik nieaktywny
  • 90 / / 0

ciekawe za ile możnaby takiego kaktusika na powiedzmy allegro?

• 95 / / 0

a ja juz czekam na moja paczuszke z kaktusem pachanoi ;>
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 75 uczestników Wejdź na czata