- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ja ażucałem jedną i druą sub naprawde wiele wiele razy ale jakos nigdy nie miałem okazji połączyć??ciekaw jestem czy jest dobrez???
w końcu kwas wykreca miesnie i powoduje niepoku trudno nieraz np, wygodnie sie roszsiasz jak np po helu itp... może razem zostanie z kwasa tylko to co najmilsze a te nie miłe zastąpi działanie opidu???
a może jedno zabije drugie i bedzie gówno zmarnowanie sianka????
napiszcie co tym sadzicie
myśle że przynajmniej później bedzie fajna miła nocka bo kwasie noc nie jest zbyt miła....
wiec może jak działanie sie nałoży bedzie niezapomniane doświdczenie (miłe)
oczywiście nie napisałem tu po pozytywach kwasa które niewątpliwie sa inaczej bym przecież go niech chciał po raz kolejny.
a kolego apropos rozpuszczania mst w wodzie to musiał byś to zgotować a te tabl . mają bardzo dużo składników w tym wosk także nie wiem ....chyba ze juz tak robiłeś i było ok..
ja właśnie dziś rozpuściłem skromnie 4 kaps.tramsa. i dałem po kablach , ach to wejscie gdyby nie to to nigy bym sie nie kłuł....ktoś tam pisał że nie rozpuszcza sie bo co tam sie stanie z żyła , ale ja tak robiłe chyba setki razy i to duuuże ilości ponad poł gram w ciągu i przechodziło choć to było głupie strasznie , zawsze filtruje jeden raz tylko z łyżki bepośredni i jest przezroczyste nic nie pływai nic nigdy sie nie stało,,narazie
skad bierzesz mst jak można wiedzieć ja nigdzie tego nie moge załatwić,,może z internetu???
jak sie zdecydujesz to przefiltruj lepiej ze dwa razy
pozdr
aha próbował ktoś kiedyś speedballa ???może bedzie krak niedługo a sam działa krócitko na mnie i troche nerwowo ... raz próbowałem takiego speedballa dla ubogich hahah...tram dożylnie 400 + razem 6 reardów 200 przez cały dzień i połowka władka odziwo efekt był naprawde dobry choc samego włada nienawidze i nigdy go nie biore(prawie) poszedłem spac późno ale zasnallłem jak dziecko i obudziłe sie wypoczety,a i nie sugerujcie sie dawkami byłem wtedy strasznie uzalezniony fizycznie i nieraz jadłem ok 2 gramców, teraz naszczescie nie jestem teraz bym po tym zdech odrazu..
dajcie coś znac o tym mst...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mississauga.png)
Szajka z Mississaugi kradła mleko dla niemowląt by kupić narkotyki. 11 osób aresztowanych
Peel Regional Police poinformowała, że po czteromiesięcznym dochodzeniu udało się rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżą produktów dla niemowląt i ich wymianą na narkotyki. W sprawie postawiono zarzuty 11 osobom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.