Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2875 / 234 / 0

przy tym odstawieniu i cierpieniu to po prostu efekt odbicia
  • 1695 / 425 / 0

14 czerwca 2021Konrad2990 pisze:
Czy afobam można brać latami codziennie powiedzmy max 1mg dzień wiadomo uzależnienie będzie ale czy ma to jakiś negatywne skutki oprócz uzależnienia ? Wpływa na np wątrobę czy serce ?
Największym problemem przy codziennym braniu będzie tolerancja, 1mg dziennie po czasie nie wystarczy.

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Zjadła ciastko z marihuaną swojego syna. Seniorka w poważnym stanie

Mieszkanka Buska Zdroju (woj. świętokrzyskie) trafiła do szpitala po zjedzeniu ciastka z marihuaną. Czekoladową babeczkę z zwartością narkotyków miał przygotować i schować w lodówce jej syn.
  • 2875 / 234 / 0

tolerancja to jest pikuś, jaka potem zjeba się szykuje, ja brałem patologiczne ilości dwa lata i nigdy więcej, co dopiero planować benzo jeść latami, nie polecam nawet małych dawek, bo to na pewno i tak mocno uzależni
  • 76 / 7 / 0

Mnie zastanawia że dużo ludzi mówi tutaj o ubytkach w pamięci itp. a ja czegoś takiego kompletnie nie doświadczyłem. Nawet będąc we wcześniej wspomnianym dwumiesięcznym ciągu miałem czas w którym dość intensywnie pracowałem umysłowo i alpra mnie wtedy ratowała przed rozkojarzeniem i popadaniem w marazm. Nawet teraz gdy popołudniami robię kurs, który wymaga ode mnie skupienia i solidnego myślenia najbardziej produktywne dni mam te "alprazolamowe". Mam nadzieję że to się nie zmieni.
  • 330 / 85 / 0

Może nie łączysz z innymi substancjami. Ubytki w pamięci pojawiają się zwykle gdy łączysz z alkoholem. Dla osób bez tolerancji piwo + 0,5mg alprazolamu spokojnie może usunąć kilka godzin oglądania filmów, osoba z tolerancją rzędu 1mg dziennie może wypić dwa piwa i nawet go to nie ruszy.

No i są też inne benzo które z mniejszą ilością niż piwo powodują długą niepamięć.
  • 76 / 7 / 0

Aaa, no z alkoholem to ja nigdy nie łączyłem, ogólnie to go nie pijam, więc chyba nic mi nie grozi.
  • 167 / 24 / 0

U mnie co chwile zdarzaly sie wycinki filmu w mixie alprazolam+alkohol.
Tak samo jak z klonazepamem. W sumie przy nim jeszcze latwiej dochodzilo do utraty pamieci.

Po 3 dorzutce 10 mg diazepamu rowniez urwało mi film. Obudzilem sie i zauwazylem, ze magicznym jakims trafem zniknelo 70 mg %-D .

Z bromkiem niby tez latwo amnezja wystepuje aczkolwiek nie laczylem go nigdy z alkoholem.
  • 323 / 54 / 0

Alpra robi spore dziury w pamięci, zarówno w mixach z opio, jak i z alko.
Nawet, jeśli jest naszym jedynym "odurzaczem" i w chwili wykonywania danej czynności, mamy poczucie ogaru, skupienia i kumatości, to za kilka godzin czy dni, możemy się długo zastanawiać, czym się wtedy zajmowaliśmy...
  • 43 / / 0

Po prawie 2 miesięcznej przerwie zażyłem 1 mg, po czy zasnąłem na długo. Wstałem wyspany i wrzuciłem 1 mg i nic, po godzinie 2gi mg i nic, po trzecim poczułem lekka senność ale nic poza tym. Po 6 mg stwierdziłem że coś nie tak. Czym to może być spowodowane? Zero benzofazy. Kompletnie nic tylko senność
  • 2875 / 234 / 0

może jesteś #teamklon nie alpra i po klonie dostaniesz god mode, jak ja dostaje po alprze :D
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata