Crack - Wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Gdybyś miał możliwość spróbowania

63%
Tak
1416
37%
Nie
829

Liczba głosów: 2245

• 2 / / 0

Słyszał coś ktoś może o paleniu koki w joincie ? tzn dosypywanie do zioła ,albo tytoniu ?
  • 2 / / 0

Spotkał się ktoś może z paleniem koki w joince ,albo papierosie ?

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.
  • 37 / 6 / 0

Duża różnica w fazie jest? Chodzi mi o palenie krakena a koks wciągany nosem.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

Nie, to Urban legend
  • 314 / 16 / 0

Nie wiem jak jest w USA ale u nas crack to raczej nie "drug dla biednych"
1 g -88 euro - 391 zl - 0,0093 btc z opłatami 10% więcej.

I na dwie osoby to po prostu żal - walisz 50mg za 15 - 20 minut powtórka
jeden tip, że o ile nie pali facet z facetem można sobie dym "przekazywać" - wersja cebula

ciągnie do tego szajsu pozniej kilka dni, masz ochotę poczuć tą MOC jednym słowem, nie dziwie się w sumie, że tam w USA biedaki wolą kupić kulke cracku niż wciągać bo to bez porównania i dilerzy z tego co się ogląda programy różne dostosowali ilość/ceny, tak żeby każdy mógł się wjebać

@UJebany nie widzę powodu dlaczego palenie w papierosie miałoby być urban legend -normalnie pali sie na popiole to ja to widze tak, że wysypujesz troche tytoniu z papierosa wpierniczasz tam kulke i zapychasz albo nie tytoniem - myślę że spali się normalnie, tylko jeden haczyk jest, że musisz wiedzieć w którym miejscu ta gruda jest bo ten dym powinno się dłużej trzymać w płucach, a idiotycznie było by każdego bucha z papierosa trzymać po 10 sekund %-D
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2020 przez misiek010101, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 4585 / 762 / 25

20 lipca 2020UJebany pisze:
Nie, to Urban legend
Paliłeś ? Nie. To nie pisz.
W USA to jest tanie. I popularne.
W Pl nie.
Różni się od kokainy szybkością działania, z "kopem", w sumie tyle.
Działa szybciej niż podanie dożylne.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata