Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 6100 Strona 604 z 610
Rejestracja: 2021
  • 20 / / 0

Ja biorę escitalopram 10, sulpiryd 100 i piracetam 1600, a moja dziewczyna wenlaflaksyne 300 i lit 750, czy grzyby mają sens? czy może wystąpi taki sam efekt jak z 2cb i leki zniwelują działanie grzybów?
scalono - delicsajko
Rejestracja: 2011
  • 5 / 4 / 0

@CieplaPoduszka
Słuchałem nagrzybiony kiedyś tej wersji
https://youtu.be/iXnKxRvX3Z4 stricte z Wieśka Trójki i był to istny rozpierdol , w pozytywnym słowa tego znaczeniu

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

„Narkotyki nie znają granic” - projekt polskiej i niemieckiej Policji (+video)

Głównym celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych funkcjonariuszy oraz zaadaptowanie najlepszych rozwiązań w walce z przestępczością narkotykową. Podczas webinariów oraz spotkań roboczych on-line funkcjonariusze Policji polskiej i meklemburskiej poznali sprawdzone, nowoczesne rozwiązania, stosowane przez policje europejskie w zwalczaniu zorganizowanej przestępczości narkotykowej.
Rejestracja: 2014
  • 2137 / 559 / 5

@Detronizator2
Nie ma sensu żarcie psychodelików przy takiej obstawie lękowej. Nic nie poczujecie.
Rejestracja: 2018
  • 335 / 193 / 0

07 kwietnia 2021Detronizator2 pisze:
Ja biorę escitalopram 10, sulpiryd 100 i piracetam 1600, a moja dziewczyna wenlaflaksyne 300 i lit 750, czy grzyby mają sens? czy może wystąpi taki sam efekt jak z 2cb i leki zniwelują działanie grzybów?
scalono - delicsajko
Żadnego sensu, darujcie sobie.
Rejestracja: 2019
  • 48 / 11 / 0

@Detronizator2
Nie mają sensu. W ogóle to zastanawiam się czy ssri jakoś na długo po odstawieniu nie daje zmian w receptorach HT2A. 2 tygodnie po odstawieniu escitalopramu pierwszy raz jadłem grzyby w dawce 1.25g i nie poczułem zupełnie nic a ostatnio już prawie dwa lata po odstawieniu tego leku podobna dawka co prawda połączona z :liść: dała wyraźny efekt mentalny i wizualny. W ogóle mam wrażenie że grzyby klepią mnie mocniej niż kiedyś.
Rejestracja: 2021
  • 1 / / 0

Czy grzyby nadają się do zjedzenia? Grzyby przestały rosnąć, ale było to we wczesnej fazie rozwoju, więc poczekałem jeszcze tydzień. Nic się nie zmieniało, więc zebrałem grzyby. Grzyby przy zbieraniu praktycznie nie wykazywały oporu, a na niektórych kapeluszach widnieją dziwne czarne kropki (wygląda jak zgnilizna, nie zarodniki). Czy nadają się do zjedzenia?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2020
  • 22 / / 0

Witam.
Piszę ten post już 3 raz,bo za każdym razem trafiałem w zły dział więc postaram się to napisać w miare sensownie jeszcze raz.
Wszystko w skrócie,najważniejsze informacje:
3tyg temu zjadłem 2g goldenów :grzybki: ,zacząłem cały wibrować jakby ktoś mnie podłączył do prądu. Bylo to bolesne doswiadczenie,psychicznie i fizycznie.Dopiero 10h później się wszystko uspokoiło. Ostatnio dziewczyna chciala ze mna zapalić mj,zgodziłem się.Dostałem znów ataku tego bólu,wydobywał się on z mojego prawego oka,jakby ktoś mi szpilką chciał oczy wydłubać. Przez moje ciało przechodziła fala bólu,od głowy do stóp.Ból był nieznośny.Zacząłem dodatkowo cały się trząść. Musiałem iść spać żeby to przetrwać. Później wróciłem do domu i położyłem się spać bo byłem zmęczony. Gdy zamknąłem oczy zaczęły mnie one bardzo boleć i kurwa ta bolesna faza wróciła! Gdy otworzyłem oczy wszystko mi wirowało jakbym był wypity.Trwało to godzine,aż jakoś udało mi się z tym uporać.
Tabletki na ból głowy nie pomagały,dotlenienie mózgu też nie (wyjście na powietrze),próbowałem też oprzeć nogi w górze żeby krew lepiej do mnie spływała.mj palę naprawde okazyjnie raz na miesiąc albo rzadziej,nigdy wczesniej się takie akcje nie przytrafiały.
Postanowiłem sobie zrobić przerwe od wszystkiego do momentu aż wyjaśnie jakoś tą bolesną fazę.
Czy ktoś miał podobne sytuacje? Jest jakiś sposób na uniknięcie tego syfu?
Szczegółowy opis wibracji: Przechodzące przez ciało wibracje,jakbym był podpięty do prądu/wysyłana fala bólu spod oka,która leci przez całe moje ciało/uczucie odrętwienia i jednoczesne wibracje.
Z góry dzięki za pomoc!
Rejestracja: 2018
  • 163 / 45 / 0

Ludzie, uważajcie na aborty! Kilka dni temu zarzuciłem 3.5 g malabarów, z czego 1 g to były właśnie te maluchy. Tak intensywnego przeżycia nigdy nie miałem, choć widziałem już wiele. W skrócie: na peaku dostałem wersję demo Oświecenia, zacząłem przez chwilę świecić w ciemności, w tym samym momencie moje myśli znajdowały się w wielu różnych miejscach i wymiarach, jakbym posiadł moc kontroli splątania kwantowego. Towarzyszyła temu ekstremalna euforia i uczucie wiecznego szczęścia, rzeczy dookoła wibrowały i fraktalizowały.

Musiałem podczas tego doświadczenia stracić wszelkie zasoby serotoniny i energii, bo po peaku padłem na łóżko i czułem się jak półgłówek (wcześniej oczywiście włączył się tryb megamind) i mocno fizycznie zmęczony. Wbudowana pamięć też okazała się mieć zbyt małą przepustowość, zwyczajnie nie dawała rady wszystkiego rejestrować i obecnie mam w niej tylko echa tych zdarzeń. Może się zmobilizuję i opiszę trio bardziej szczegółowo na NG, bo jest o czym pisać...
Rejestracja: 2011
  • 546 / 64 / 32

Czekam na TR. Daj tu linka, kiedy już będzie gotowy.
Rejestracja: 2018
  • 37 / 2 / 0

Czy żarcie grzybów na średniej dawce snri jest bezpieczne, czy powinienem odstawić przed konsumpcją? Żre to gówno już jakiś czas, ciągle zmieniam substancje czynne i działanie trwa max tydzień, jestem zmęczony już taką formą terapii. Naczytałem się o zbawiennym wpływie psylocybiny na lekooporne depresje itp and now in kapelusze I trust .
Posty: 6100 Strona 604 z 610
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość