Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 7 z 10
  • 19 / 1 / 0
poprawka-nie betaglukozydoza tylko betaglukozydaza, a rodanaza ma detoksyfikujące włąsciwości co do cyjanku.
  • 1 / / 0
Czy aby uzyskać LSH wystarczy zmielić nasiona, skropić olejkiem miętowym i schować do zamrażarki na 3 dni?
Uwaga! Użytkownik gripex nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 278 / 11 / 0
Na logikę, to te kilka kropelek olejku miętowego nie rozejdzie się po X gramach suchych nasion. Trzeba jeszcze dodać np. alkoholu, w którym rozpuściłaby się ta mięta. A w ogóle, to nie radzę jeść nasion ani nawet pomijać ekstrakcji eterem czy czym tam. Wysiłek niewielki, wydatek kilku zł na porcję nasion, a brak nudności to spora zaleta.
  • 3900 / 245 / 13
A czy na koniec można użyć wody jako rozpuszczalnika polarnego protonowego?? Spirytus długo paruje, a poza tym wypić spirytus z LSA to 100% pawia (wypróbowane). Aha, no i jakie powinno być pH roztworu LSA w celu lepszej treałości, bo jak zasadowe to spiryt jest ok, no ale jak kwasowe to lepiej wodę z kwaskiem cytrynowym.... Jak dla mnie można też zrobić drugą przeróbkę - zamiast soku z cytryn, stężony roztwór kwasku cytr. mniej kleiste wyjdzie...
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 278 / 11 / 0
Chemikiem nie jestem, więc ktoś może mnie poprawić, ale myślę, że LSA słabiej rozpuszcza się w wodzie niż w spirytusie.
Ja krótko przed wypiciem mieszam ten spirytus z jakimś sokiem i jeszcze popijam sokiem. Nie ma opcji, żebym po tym puścił pawia. Jednego razu w ten sposób piło to 5 osób i nikt się nie pohaftował.
Co do trwałości, to przez te 2 dni w spirytusie dużo się nie rozłoży.
Wg moich obserwacji, nasiona z cytryną nie są kleiste. Są posklejane, ale to co innego niż kleiste. A nawet gdyby były kleiste, to co w tym złego?
  • 608 / 9 / 0
LSH już jest w nasionach. po rozdrobnieniu i ekstrakcji rozpada się na LSA i aldehyd octowy, który szybko się ulatnia. jeśli nie chcesz robić dodatkowej ekstracji gazem/benzyną ekstrakcyjną(byle nie z hipermarketu) to jedz w całości. imho przy ilościach większych niż 5g zdecydowanie warto ją zrobić, znikają wszystkie problemy żołądkowe i bodyload, czysta, piękna, kryształowa FAZAA
  • 228 / 1 / 0
@Zieleń Chodzi Ci chyba o nasiona Morning Glory? Pozatym skąd wniosek, że LSH a nie LSA jest w nasionach skoro wszyscy na około trąbią inaczej?
  • 608 / 9 / 0
o faktycznie, nie zauważyłem, że to o HBWR :-) mimo wszystko jest podobnie, nie polecałbym tylko jedzenia nasion. HBWR różni się trochę proporcjami alkaloidów ale i w nim na pewno siedzi LSH

kto wszyscy? :-p informację znalazłem chyba na DMT-nexus albo na mycotopii, postaram się ją znaleźć. był tam cytat z Hofmanna, mówiący, że LSH to w naturze najbliższa LSD substancja(jeśli chodzi o efekty). pasuje to zresztą do moich odczuć: zjedzone nasiona wilca - świetne efekty, czystość myślenia, pobudzenie, zależne od dawki problemy żołądkowe; ekstrakt wodny - zmuła, lekkie efekty psychodeliczne; ekstrakt z benzyną i ol miętowym, w mniejszym stopniu samą herbatką miętową: efekty jak przy jedzeniu nasion bez problemów żołądkowych
  • 228 / 1 / 0
Hofmann pisał o Rivea Corymbosa. W "LSD. Moje trudne dziecko" jest informacja zarówno o LSA jak i LSH
Amid kwasu lizerginowego i hydroksylamid kwasu lizerginowego - aktywne składniki ololiuqui - są chemicznie bardzo blisko spokrewnione z dwuetyloamidem kwasu lizerginowego (LSD)

Czytaj więcej na: http://hyperreal.info/node/1632#ixzz19dRj8PKE
Nie chciało mi się szukać ale jeśli jest tam gdzieś informacja na temat wilca to poproszę o link.
  • 13 / / 0
Mam pytanie co do ostatniego punku ekstrakcji. Jak już mam roztwór LSA w spirytusie to mogę to przelać przez np. filtr do kawy żeby pozbyć się resztek syfów?
A jeszcze jedno, jak "zalewam" proszek z nasion butanem w słoiczku i odstawiam żeby ten syfiasty olejek się wytrącił to jak go potem oddzielić od reszty materiału?
Pozdro
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 7 z 10
Newsy
[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.