Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 580 • Strona 46 z 58
  • 1305 / 162 / 0
Złączy ktoś posty plus thx
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 160 / 19 / 0
Ja jeszcze w czasach wjebania w hel klony normalnie w kabel waliłam i nic mi sie nie stało. Normalnie rozkruszałam wsypywałam do ciepłego jeszcze w pompce towaru i shake 😁 Pewnie dla zły nie było to zdrowe z całą ta masą tabletkową Ale najważniejsze że działało 😎 dopiero teraz wiem że robi sie to inaczej. A jeśli chodzi o rolki to miałam w ampułkach więc też normalnie waliłam iv. Co prawda czuć było w ustach alko Ale działać działało a to najważniejsze.
To były czasy kiedy byłam ostro wjebana więc absolutnie nikomu nie zalecam robienia tak samo bo nie jest to napewno zdrowe. Wiele razy sie przekonałam kiedy nie trafiłam w zyle bo wtedy nie jest ciekawie.
  • 1277 / 130 / 0
Ja biłem domięśniowo rolki.
  • 1305 / 162 / 0
Domiesniowo łatwo o ropniaki tak samo jak podczas podawania pójdzie pod skórę domiesniowo też duże ryzyko ropnia chyba ze masz oryginały w ampulkach bo przerobione tylko i,v

No amnezja ja to samo kilka kropelek pod skórę i na drugi dzień już
Po antybiotyk bo widać stan zapalny wokół wklucia
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1277 / 130 / 0
Tak miałem dostęp do ori aptecznych rolek, w innych sytuacji to bym nie przerabiał.
  • 1974 / 207 / 0
Muszę walnąć w końcu w żyłę. Jakie benzo polecacie? diazepam właśnie zjadłem. I ile rozcieńczać i wódka czy spirytus?
Take DXM and Be Happy
  • 5975 / 1233 / 43
Kup diazepam w ampułkach. Moje ulubione benzo.
Podobno najlepszy wjazd iv ma midazolam.
Ja mam marzenie zajebać iv gdzieś 80mg - 100mg diazepamu. Czystego z ampułek.
Tak, żeby aż zsunąć się po ścianie.
Mam dostęp do ampułek różnych benzo, ale rzadko są na stanie.
Nie chce mixu, tylko błogie ujebanie valium.
Uwaga! Użytkownik london5 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1974 / 207 / 0
Nie dostanę diazepamu w ampułkach. Odpuszczam go sobie iv.
Take DXM and Be Happy
  • 924 / 138 / 0
Pamiętam mixy klon+hex.
Rano więcej hexa mniej klonów, w dzień w zależności od stanu, na noc więcej klonów mniej hexy.
:D
Ale samych klonów nie ma sensu. Ani się to dobrze nie przerabia, ani wejścia nie ma solo.
Słuchaj, malutki, nie będę ci tłumaczyć życia.
  • 1360 / 180 / 0
Jedyne benzo rozpuszczalne w wodzie- pomijając klorazepat dipotasowy (Tranxene/Cloranxen) to midazolam wystepujacy w Polsce w leku o nazwie Dormicum. Tabletki maja 7,5 lub 15mg. Ogolnie w Polsce oprócz rolek i klona w szkle jest również wlasnie midazolam w wersji do iniekcji i.v., i.m., s.c. i bodajże i.c. . W usa wstepuje dodatkowo lorazepam iniekcyjny z tego co wiem. Ogolnie jak się nie ma AMP. rolek, klona czy midazolamu nie warto przerabiac tabsow rozpuszczanych w spirytusie. Walenie benzo i.v. ma imo sens jedynie przy mixach z opio- i to tych w ampach, nie przerabianych z tabsow. Wasze zycie, wasze decyzje, sami wiecie czego chcecie i czego wam najbardziej brakuje. Palic kable benzo rozpuszczonymi w spirycie to solo imo glupota.
mój mail: maykel855@gmail.com
ODPOWIEDZ
Posty: 580 • Strona 46 z 58
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.