Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 580 • Strona 45 z 58
  • 1305 / 162 / 0
Fakt zapomniałem odwrocny Dykiel od czegoś i przykryć to taki ogólny zarys przeróbki jak chcesz to pytaj postaram się już bardziej
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1277 / 130 / 0
09 sierpnia 2018Anabolik pisze:
    O to ktoś chce poczuć 100 mg Od razu! JaK dziś będzie lekarz to minimum 3pąki na recepcie może więcej bo klonów i alpry raczej się przejadlemD i ni biore
    A więc sposób który dziala u mnie bez zarzutu
    kruszymy uszymy rolki na pył np w gazecie mały kieliszek też by się przydał wrzucamy ten prosZek do tego spirytus jak nasz stać kupić setkę żeby 2ml stracić jak nie many na orginal dolewamy by w pomoce było te niecałe 20ml mieszamy chwilę z 30min niech posiedzi

    Salicylowy 5ml lub zwykly podejrzewam ze dziś sobie taki Mix jebe %-D

    Wszyscy już się odemnie odsuneli nie daj Boże tekst dużo kryształu to i samochód się znajdzie i mieszkanie
    rolki iniekcje masz robione na wodzie, po drugie dostać na czarnym rynku tylko cena kosmiczna.
    • 1305 / 162 / 0
    Tyle biegania bo lekarz wyszedł minutę przedemną huj szukam pukać po gabinetach kto przyjmie przyjęła mówię spojrzy pani w moją kartę leczen i wszystko mi sie skończyło mówię da pani chociaż relanium na podtrzymanie %-D

    Do apteki wchodzę innej biorę kubek na lal i 2x 20ml butle wody igły 08 No ni spiryt myślę skąd tu miejscowe wybrać zrobilem a racsej pustostan :retarded: kulkę z chusteczek higienicznych na pałę wlalemv salicyla i wodę już odmierzona i wsypuję dovkubeczka trzaslem trzaslem tym ogólnie ciśnienie :retarded: bo wracalem stopem i szuklalem miejscowki
    Roztwór mieszał się możetj krocej straty pewnie duże ale fajnie i tak bylo i jest nadal :-) jednak cpuny też mają przygody ze w swoich hobby %-D

    Teraz mam plan do wizyty jutro bedzie 3x rolki 1x klono i tyle klono wiadomo na przetrwanie :emo:

    Ale tolerancję było czuć niestety teraz będzie 150mg sprawddzic


    Skasujcie ten wpis on jest bez sensu jestem mega sedatywny i usmiechniety %-D
    Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
    • 1305 / 162 / 0
    W N C sorki ze tak pisze ale to przez korektę

    Na laptopie mam tabelkę rozpuszczenia się benzo tylko midazolam się rozpuszcza a 42mg rolek potrzebuje 1ml spirytusu do rozpuszczenia się tak zapamiętałem ale daje zawsze ciut więcej przez wypełniacze 2.5 mg t trzymam się 2ml bo tak zapamietalem :gun:
    Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
    • 1305 / 162 / 0
    Nie mogę edytować dostalem tylko 3op rolek jedna już poszła szału nie było ale jak to diazepam po strzale 5 min chaosu później seddacja zaraz mi tablet padnie ale muzyczka dobrse robi %-D

    Wpadnę N a forum jak tablet naśladuje :cheesy:
    Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
    • 195 / 10 / 0
    Ja Pierdole. Nie rób offtopu . Masz knajpę od tego... Czytać ledwozrozumiałe wypociny.

    A z dawkami tak ciśniesz że rok przy dobrych wiatrach będziesz schodził... Albo i nie. Widzę wyjebane na 100%.
    • 1305 / 162 / 0
    Spamuje bo lubię was a w domu nie mam z kim pogadać poza tym nie sądzę ze to spam
    Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
    • 1277 / 130 / 0
    To z tego wynika że dostałeś od lekarza rolki inj czy się mylę jeśli tak to na serio lekarze mają wyjebane na pancjentów, przyjdzie ktoś kto na serio potrzebuje jednorazowo benzodwuazepin lub chory terminalnie nie dostanie, a Anabolik dostaje wszystko co dusza zapragnie.
    • 1305 / 162 / 0
    Mała korekta sam sobie wziolem jak lekarka na chwilę wyszła szuflada była otwarta %-D
    Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
    • 1305 / 162 / 0
    Mała korekta sam sobie wziolem jak lekarka na chwilę wyszła szuflada była otwarta %-D A mylisz się bo ja sobie przerabiam tabletki rolek ;]
    Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
    ODPOWIEDZ
    Posty: 580 • Strona 45 z 58
    Artykuły
    Newsy
    [img]
    Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

    Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

    [img]
    Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

    Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

    [img]
    Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

    WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.