Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 144 • Strona 5 z 15
  • 486 / 27 / 0
11 lutego 2017Doktor_Koziełło pisze:
Ja nie mając dostępu do żadnych dragów odurzałem się własnoręcznie zrobionym jenkemem. ..
Czekam na trip raport, chyba pierwszy z forum się na to odważyłeś :-D
ciris@tutanota.com
  • 748 / 39 / 0
I jak
  • 322 / 36 / 1
Co ja właśnie przeczytałem...
Moje zycie juz nigdy nie bedzie takie samo...

Tak czy inaczej, powodzenia London. Ciekawe co z tego wyjdzie. Jako ze zajmuję się biochemią to z ciekawości sprobuje poszukać reakcji zachodzacych w tym mieszadle.
What's left of me?
  • 98 / 13 / 0
Jak to jakie reakcje - bania u cygana. To może stać się polskim klasykiem; taki lokalny moonshine. Skoro ludzie są zdolni do kirania rozpuchu albo innego gówna (chociaż to i tak najniższa warstwa społeczna), to od teraz mogą robić to za darmo. Jednak skoro nie przyjęło się kilka lat temu, to teraz też nie.. Marnowany potencjał takiego ćpuńskiego perpetuum mobile.
skurwysyny, robione chujem z plasteliny
  • 5351 / 973 / 0
Zajebista nazwa ten jenkem. Pomysłow jest wiele. Może nawet jakieś degenaraty by zapłaciły za takie jenkemy. W japoni rózne dziwactwa są w modzie. Wyczuwam tu biznes :D
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 1 / / 0
No, London, zaczynają się upały, rozpoczynasz swoje doświadczenie?
  • 40 / 3 / 0
Czytam hypka od dobrych trzech lat, ale nigdy nie napisałem tu żadnego posta i nie sądziłem, że mój pierwszy będzie o gównie do wdychania. Wiadomo coś?
jadjfahjfalhfakldhfadfjkadfbnncxzvb,mnxzcbvmnzxc,bvzx,mcnvbakl
  • 1180 / 103 / 0
Tak, lepiej z gówna mieć lepiankę, niż jenkemem ryć se bańkę!
Uwaga! Użytkownik jan potocki jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 40 / 3 / 0
Niech ktoś się tego podejmie, błagam xD

Protip: Zrób to sam. ;-) Z
jadjfahjfalhfakldhfadfjkadfbnncxzvb,mnxzcbvmnzxc,bvzx,mcnvbakl
  • 184 / 9 / 0
Ja nasralem ostra srają po kebsie do butelki po Nesti haha, nie wiem jak to sie pisze, taka herbatka, trzymalem na sloncu tydzien, ale jak probowalem sie zaciagnac, to z automatu odruch wymiotny, zdjalem malego maszka trzymalem z 10 sekund i jedyne co poczulem to sennosc xd jebac srake
ODPOWIEDZ
Posty: 144 • Strona 5 z 15
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.