Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 676 • Strona 5 z 68
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
wam też tak zatyka nos po 30min on wzięcia tego leku? strasznie to wkurwia zwłaszcza jak biorę nasennie
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1213 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: xxxzzzxxx »
A łączył ktoś chlorprotexin z klonami? Bo właśnie przypadkiem od kumpla dostałem listek tego chlorptotexinu i jestem ciekaw czy coś ciekawego z tego wyjdzie.
Ostatnio zmieniony 07 września 2008 przez xxxzzzxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik xxxzzzxxx jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 333 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: benzodxm »
Na mnie ta substancja praktycznie nie dziala. Nie wiem czemu. Po innym neuroleptyku- olanzapinie, ledwo moge chodzic, jak rzadko zazywam.
Jakos tam sobie zyje... Nie jest zle :)
  • 23 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: zeschizowana »
Faktycznie to zamulacz, ale i mój ulubiony neuroleptyk. Jem go już długo, zaczynałam od 2x15mg teraz jest rano 50 i 100 na noc. Osobiście lubię ten stan kiedy wszystko przestaje mnie obchodzić i kiedy jestem tak przyjemnie przymulona. Szczególnie jak zjadam w dzień, po jakimś czasie tak miło zaczyna mi się chcieć spać, bo wieczorem jest całkiem inaczej. Mam go przepisanego na lęki i stany nerwicowe. No, dobry jest. Ale nie do ćpania.

EDIT: Jestem po wrzuceniu 720mg pseudoefedryny, 150mg chlorprotixenu, jednego tisercinu, jednej hydroxyzyny 25mg i speridanu 1,5 mg, jednego estazolamu plus dwa browary. Chyba dorzucę jeden estazolam donosowo, bo nadal czuję energię. Pseudoefedryna była kilka dobrych godzin temu.
Ostatnio zmieniony 27 września 2008 przez zeschizowana, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik zeschizowana nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1179 / 124 / 0
Szukałem wszedzie i nic nie znalazlem. Jaki jest okres póltrwania (ile trzyma)?
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
jak brałem wieczorem koło 18 to czułem jeszcze lekkie zamulenie po przebudzenie tak do 10 rano. Brałem tylko małe dawki 30-45mg
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1179 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: mniemanolog »
Dzieki za szybka odpowiedz :) Zajebie sobie sobie ze 20 mg do relanium i gitara. Mam kiepskie wspomnienia z tym gównem, ale trzeba się czymś ratować. :wall:
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
  • 115 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kliki »
dostałem na kłopoty z zasypianiem gonitwy mysli i jałowe pobudzenie po antydepresantach. Poki SSRI działały to dawka 100 mg dziennie była okej nawet jakoś tak aktywizująco działała, łatwiej było mi sie skupic, teraz jak działanie sertaliny osłabło biore 25 przed snem i to niechętnie bo spie pozniej do zajebania i ciut ponad 12h letko. Ogolnie jest to jeden z niewielu leków ktorych totalnie nie mam ochoty brac wiecej niż to potrzebne a jego działanie określił bym jako "przykre zmęczenie". I pomimo że to niby neuroleptyk i nie powinno być kłopotów z odstawianiem to jak wyjechałem z dom bez pigułek przy dawce 100 to trzeciego dnia bez miałem totalnego "zimnego kurczaka", jednocześnie zimno i gorąca, tudzież gesia skórka i hujowe poty utrzymujące się przez tydzień, czyli potwierdzam hasło "neuroleptyki nie nadają się do ćpania"

pzdr
  • 1179 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: mniemanolog »
Ostatnio jadłem chlorprotixen razem z tisercinem, w małych dawkach z jakiś tydzień temu. Dzisiaj chciałem sobie zjeść doxepin (podobno lek przeciwdepresyjny działający również nasennie).
Mam pytanie: czy te pierwsze dwa wymienione leki nie wchodzą przypadkiem w jakieś szkodliwe interakcje z doxepinem?
Czy doxepin działa mocno nasennie?
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: masolady »
Mi psychiatra przepisał chlorprothixen na zespół abstynencyjny <_< . I faktycznie jak wezme 3 po 15mg to przestaje mne trzepać. Ale to nie jest lek na dłużej. Bardzo uzależnia. Wiem to z doświadczenia bo jak przez miesiąc brłam codziennie na spanie to potem juz nie potrafiłam sama zasnąć a to już jest chore :-/
Uwaga! Użytkownik masolady nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 676 • Strona 5 z 68
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.