Nie cytujemy ostatniego postu - surveilled
Większe dawki nic nie dawały a wziąłem na poczatku po jakies 130mg na dziurke od nosa , jedynie do zaspokojenia parcia na następną kreske mefa sie przydało
Jeszcze mi sie troche zostało i sprawdze na "sucho"
Wczoraj jeszcze odsypałem ze 2 kreski znajomemu i zobaczymy jak na niego zadziała , ale też pewnie bez rewelacji będzie :(
Może komuś przypadnie do gustu, jako substytut bufedronu, albo keton do ćpania, ale IMO podbicie samopoczucia za krótkie i coś mi się zdaje, że na dłuższą metę musi ładne dziurki w układzie serotoninergicznym robić. Ja już podziękuję.
U mnie nieogar nie wystąpił nawet przy większej ilości i znajomy z tego co pamiętam raczej o niczym takim nie wspominał . Za cene po której teraz jest sprzedawany to niezbyt dobry pomysł lepiej dołożyć kilka złotych i zakupić bufedron. Gdzieś na początku tematu było info że na dość długo hamuje głód jak dla mnie to słabo to robi i bardzo krótko więc jako wspomagacz przy zrzucaniu zbędnych kilogramów nie sprawdzi sie zbyt dobrze :( A szkoda bo chociaż pod tym aspektem na niego liczyłem .
Głównie to postanowiłem to kupić żeby obczaić wjazd przy IV ale jakoś nie dałem rady sie przemóc do kłucia :'(
Może jakby cena spadła do jakiś +/- 25/g to byłoby warte zainteresowania i żeby jeszcze było w formie kryształku ^_^
Ewentualnie jak ktoś dopiero zaczyna przygodę z ketonami to może zaryzykować i stestować (i kupować max 1g więcej nie bo szkoda pieniędzy) , jednak osobom mającym już doświadczenie z tą grupą RC stanowczo odradzam zakup , srogo sie zawiedziecie.
Dla pewności że nie ma co sie tym interesować postaram sie za jakiś czas ogarnąć z 0,5g i sprawdzić jeszcze raz , najlepiej z innego źródła , ale póki co to tylko mała myśl jakbym nie miał czego na testy wrzucić
Jako zamiennik bufedronu już bardziej bym polecił Etylobufedron nawet przy jego cenie i dawkowaniu albo etylofenidat ^_^
1. etylo
2. 3,4 DMMc
3. ethcat
Dobrze wnioskuję, czy inna jest kolejność? (chodzi mi o wjazd)
No też takbym to widział chociaż po 3,4-DMMC też wejścia jakotako nie widzialem :(
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
