ODPOWIEDZ
Posty: 345 • Strona 33 z 35
  • 5317 / 955 / 0
Kiedyś ludzie w ogóle nie myli zębów i żyli :)

Natomiast oczywiście nie mam nic przeciwko, wyjebalem już z 30k by ratować uzębienia a i tak wiadomo co dragi robią z zębami. Szykują się grube wydatki, czas nagli, środków brak. Potrzebuje 3k na cito %-D
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 324 / 76 / 0
15 czerwca 2026london5 pisze:
Oo właśnie.
Kiedy nie ma czasu zębów umyć, to można je przepłukać

Ja mam takie małe lusterko, i za jego pomocą sprawdzam stan uzębienia.
Nie pierdol bo nie mam cię za takiego zjeba.
Jaki płyn szczotkowanie nawet z wodą zamiast pasy jest więcej warte!
and its going to suck.
It's not going to be fun.
  • 1523 / 391 / 13
na luzaku macie jeszcze kilka lat żeby przygotować oddech na nowy chiński rok smoka

:pacman: 💨 :trucizna:
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 5975 / 1233 / 43
15 czerwca 2026serotoninowy pisze:
Kiedyś ludzie w ogóle nie myli zębów i żyli :)

Natomiast oczywiście nie mam nic przeciwko, wyjebalem już z 30k by ratować uzębienia a i tak wiadomo co dragi robią z zębami. Szykują się grube wydatki, czas nagli, środków brak. Potrzebuje 3k na cito %-D
Ja też kilka tysi wydałem na żeby.

Co do tego, że nie myli.
No bo cukru nie jedli.
Uwaga! Użytkownik london5 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5317 / 955 / 0
@london5 jak to się mówi kiedyś było inaczej...

To co piszesz to raz, dwa że zależy jakie lata wtedy to można powiedzieć że nie wiedzieli nawet czym jest szczoteczka do zębów, pasty i płyny do higieny jamy ust nie istniały ani nikt nie słyszał o dentyście. Musieli sobie radzić w inny sposób :)
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 97 / 18 / 0
Jak u Was wygląda sprawa ze skórą głowy, nie macie problemu z jej przesuszeniem? Mnie irytuje powracający problem z sypiącym się naskórkiem z głowy, a skóra twarzy nie sprawia takich problemów i wystarczy nieperfumowany krem aloesowy w celu utrzymania prawidłowego nawilżenia. Zmieniłem szampon do mycia na dermatologiczny z apteki, taki bez dodatku drażniących substancji, skupiający się na nawilżeniu za pomocą ektoiny. Dorzucam do tego peeling skóry głowy minimum raz w tygodniu, ale nie zauważyłem niestety znaczących efektów.
  • 5975 / 1233 / 43
Nie jestem lekarzem, ale możliwe że masz atopowe zapalenie skóry.
Uwaga! Użytkownik london5 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 616 / 148 / 0
łojotokowe.
  • 97 / 18 / 0
Nie jest to AZS - brak silnego swędzenia, zaczerwienienia, czy łuszczenia.
Nie jest to ŁZS - brak tłustych strupków na głowie.

Jeśli za kilka tygodni nie zobaczę poprawy kondycji skóry głowy, to zmuszony będę wybrać się do trychologa. Miałem cichą nadzieję, że być może ktoś jeszcze mógł mieć podobne problemy. W każdym razie dzięki za próby diagnozy majsterki :D
  • 37 / 6 / 0
15 czerwca 2026serotoninowy pisze:
Kiedyś ludzie w ogóle nie myli zębów i żyli :)

Natomiast oczywiście nie mam nic przeciwko, wyjebalem już z 30k by ratować uzębienia a i tak wiadomo co dragi robią z zębami. Szykują się grube wydatki, czas nagli, środków brak. Potrzebuje 3k na cito %-D
Wiadomo co robią, ale cukier sam w sobie rozpierdala zęby, ja wale fete już dłuższy okres i problemów z uzębieniem nie mam, wszystkie zęby na miejscu i zero dziur w nich. Pewnie to też po części wina tego że nie łapie szczękościsków, nie jem słodyczy często myję zęby i nie pale szlugów. Warto się w ciągu nawadniać a nawet jak ci się nie chce co chwilę pić to ja stosuje nalanie do ust wody i potrzymanie tak jak np robią piłkarze tylko że połykam ją zamiast wypluwać. Wysuszona jama ustna też niszczy zęby i to strasznie.
ODPOWIEDZ
Posty: 345 • Strona 33 z 35
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.