Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 8581 • Strona 4 z 859
  • 880 / 23 / 0
Snoze nie zabijaj ssie bo to źle robi na dusze! Nie dostapisz zbawienia i absolutu po smierci i zreinkarnujesz w jakąś ropuche albo inne kurestwo i będziesz musiał zacząc cykl od nowa-piąć sie znowu po drabinie huj wie w jakiej postaci huj wie na jakiej planecie/świecie, a będąc człowiekiem masz szanse dostapić zbawienia, w tym właśnie życiu. Więc weź dupe w krok(cokolwiek to znaczy:D ), opierdol grzyby i zacznij myśleć pozytywnie doceniając bezcenny przywilej i piekno istnienia tak bardzo że będizesz ryczał jak dziecko ze szczęścia!


Kurwa tak się nakręciłem że chyba idę spuścić mleczko... ;-)
Nie ćpiej bo skiśniesz!
  • 3 / / 0
Witam!
Nigdy nie brałem opium ani innych podobnych środków:P
Jaka będzie optymalna ilość jak na 1-szy raz?
Chcę to brać w tej postaci ,że do kieliszka i zalać sokiem z cytryny:p poczekać godzinę i wypić:P
Aha, i Jeszcze jedno Ile to trzyma?
  • 577 / 11 / 0
kody nie brales a za opium sie lapiesz nie przekrec sie tylko :d
  • 3732 / 45 / 0
Sprobuj z 10 makowek, za pierwszym razem i tak zazwyczaj nie dziala - musisz wyrobic receptory. Nie ma wiec sensu marnowac materialu. Mnie trzyma nie dluzej niz godzine.

Tez Was boli gardlo po ciagu? Pytam takis srednio wjebanych, hardkorowcow to pewno od czego innego.
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2012 przez Wawoj, łącznie zmieniany 1 raz.
osobisty kawalek internetu
Bożyszcze niedojebów, biblia degeneratów.
CosmoDo pisze:
Przed zadaniem pytania skonsultuj się ze sobą"
  • 867 / 13 / 0
Wawoj pisze:
Tez Was boli gardlo po ciagu? Pytam takis srednio wjebanych, hardkorowcow to pewno od czego innego.
Nawet nie po ciągu, ja nie brałem od pół roku w ciągach ( zdarzyło mi się 2 razy wziąć opiaty i tydzień buprę w ciągu 6 miesięcy) i akurat wczoraj miałem kolejny wyskok, z nieco za dużą dawką (jak się okazało tolerancja zeszła niżej niż sądziłem) i boli mnie gardło po tym jednym razie ;) Często tak miewałem w sumie.
ChÓj!
  • 182 / 2 / 0
Mnie bardzo często po grzaniu boli gardło, do tego dochodzi taka niefajna chrypa.
  • 80 / 1 / 0
gardlo moze nie boli mnie, ale mam cos jakby śpiki spływające na struny głosowe - bardzo dziwny glos. Owe śpiki tez psuja smak potraw, cuiezko sie je przelyka.
owe efekty tylko na odstawieniu.
  • 182 / 2 / 0
Zaraz biorę latarkę i ruszam coś zerwać co by makiwarę upichcić i wypić przed śniadaniem. Będzie miły początek dnia :heart:
  • 2518 / 28 / 0
U mnie wszystko wyczyszczone, wczoraj przyjechał Belial i trochę pozrywał sobie moich maczków. Dzisiaj idąc z pracy zahaczyłem o miejscówkę i chuja co znalazłem, główki wielkości Maków Polnych. Ktoś jeszcze się przykolegował do mojej plantacji :wall:
  • 182 / 2 / 0
Współczuję :-( Bardzo duże straty?
Aż się zaczynam zastanawiać czy by nie zerwać do suszenia wszystkiego co mi wyrosło, zanim ktoś zrobi to za mnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 8581 • Strona 4 z 859
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.