uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia
ODPOWIEDZ
Posty: 34 • Strona 4 z 4
  • 71 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: polak »
wT mogl bys jakims foto zarzucic bardzo ciekawi mnie taka metoda :D
Uwaga! Użytkownik polak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 155 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: kombajn »
co do lst, to ja sadze roslinki z boku doniczki.. gumke na to kolo doniczki i od tej gumki przywiazuje glody do boku. Od gumki wokol doniczki odprowadzam nastepne gumki ktore przymocowuje do odgalezien.. troche roboty ale dobre na male growboxy. sporo gumek trzeba, uzywam tez nitek zeby przechylic galazki w poziom. Czasem mozna zrobic siatke nad ziemia zeby jej listki jej nie dotykaly. :)
Ostatnio zmieniony 29 marca 2006 przez kombajn, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik kombajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
ja również rozpocząłem swojego pierwszego indora w boxie 36/56/160 hps110 mam dwa grapefruity
nigdy nie uprawiałem ale poczytałem trochę i mam zamiar zastosować lst +sog
zrobiłem sobie juz siatkę ,powkręcałem kołki do zamocowania siatki( narazie w ciemno kilka poziomów bo mam jeszcze kilka pytan )
JAK JEST ZTYM FOTOPEROIDEM JAK MA SIE ZAMIAR STOSOWAC SOG ,KIEDY ZAKŁADAM SIATKĘ ,CZY SIATKE Z UPŁYWEM CZASU PODNOSZE TROCHU DO GÓRY ,MOGĘ OBCINAĆ NIEPOTRZEBNE LISCIE KTÓRE ZASŁANIAJĄ ŚWIATŁO
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
marek80 pisze:
ja również rozpocząłem swojego pierwszego indora w boxie 36/56/160 hps110 mam dwa grapefruity
nigdy nie uprawiałem ale poczytałem trochę i mam zamiar zastosować lst +sog
zrobiłem sobie juz siatkę ,powkręcałem kołki do zamocowania siatki( narazie w ciemno kilka poziomów bo mam jeszcze kilka pytan )
JAK JEST ZTYM FOTOPEROIDEM JAK MA SIE ZAMIAR STOSOWAC SOG ,KIEDY ZAKŁADAM SIATKĘ ,CZY SIATKE Z UPŁYWEM CZASU PODNOSZE TROCHU DO GÓRY ,MOGĘ OBCINAĆ NIEPOTRZEBNE LISCIE KTÓRE ZASŁANIAJĄ ŚWIATŁO

SCROG nie sog - to zupelnie inne techniki - nie da sie łaczyć LST i sog ;>
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
ODPOWIEDZ
Posty: 34 • Strona 4 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.