ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 2 z 8
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
Biorę udział w konkursie na najlepszą fotkę (ach to moje zboczenie fotograficzne ;P) na #.com, w regulaminie kazali wspomieć.
A przy okazji foty porządnym aparatem zrobione, do konkursu. Wybrałem jedną z nich i wysłałem.

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

Na konkurs wysłałem to, według mnie jest pikne ;)

[ external image ]

Pozdro.
Ostatnio zmieniony 02 stycznia 2008 przez OldSmuggler, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: zielony_123 »
fotki zajebiste ;] A tak na marginesie gdzie jest jakis konkurs :huh: ??
Uwaga! Użytkownik zielony_123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
na haszysz.com
na forum.
na najlepszą fote.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
Naprawiłem wreszcie wyłącznik czasowy, kto to widział żeby za 8 zł sprzedawać badziew który z powodu luzów w obudowie nie działa...
Dziś krzaczki przeprowadziły się do ostatecznych doniczek, 5l na każdą. Nie chce większych bo mam małego boxa :) Nie podlałem ich, podleje za jakieś 2-3 dni żeby mieć pewność że ich nie przelewam. Pozatym gleba którą dołożyłem była lekko wilgotna, więc myślę że nie trzeba. I dodatkowo mam nadzieję że mimo odległości od świetlówek (ok 45cm) nie powyciągają się za bardzo. Przepraszam za jakość foty, robiona na szybko by tylko pokazać sytację w boxie. I niedługo pierwszy fim leci na większej roślinie.

[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 60 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mx2 »
siemano mam pytanie do oldsmugglera a wiec przemytniku ;-) czy przeswita ci swiatło przez ta siateczke od wentyla no wiesh wywietrznik
Only God Can Judge Me
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: zielony_123 »
Chętnie wziol bym udzial w tym konkursie ale niemoge sie zarejerstrowac niewiem czemu :wall: foty juz zrobilem ale ta rejerstracja OldSmuggler POMOCY ;]
Uwaga! Użytkownik zielony_123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
wczoraj wsadziłem palec w doniczkę - Sahara! No to podlewamy. Kupiłem przy okazji Biohumus Forte do roślin kwitnących (azot 5, fosfor 2, potas 7). Troche mało azotu... Ale przynajmniej będę mógł tym przez większość flo też podlewać. Czy takie proporcje mogą spowodować jakieś nieprawidłowości w vegu? Roślinki po podlaniu podniosły listki i widocznie urosły. Dziś zrobiłem na większej roślinie pierwszy fim, i podwiazałem delikatnie lst. Co ciekawe - moje roślinki mają tylko 10cm! Więc trochę się obawiam - miałem nadzieję je za tydzien przełączyć na flo, ale chyba będą jeszcze zbyt małe by wykorzystać potencjał boxa...

Dziś, czyli 14 dzień od wyjścia z podziemia ;)

Topik który odpadł po fimowaniu:
[ external image ]

Większa roślinka, widać miejsce po fimie i delikatnie podwiązanie liści
[ external image ]

[ external image ]

Mniejsza roślinka, fim najprawdopodobniej jutro. Niesamowicie podniosła liście.
[ external image ]

[ external image ]

A tu dowód że większa roślinka mając 4 piętra liści ma tylko 10cm! :)
[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
16 dzień nad ziemią. Dziś dość dużo potrenowałem lst, głównie odgięcie liści by do topów światło dochodziło oraz podwiązanie łodygi większej rośliny bo zaczeła się ona wywracać od wagi liści nad nią! :D Sądząc po szybkości rozwoju z ostatnich 2 dni (od kiedy mają nawóz) myślę że w piątek będę mógł już spokojnie przestawić na flo po 21 dniach weg. Pozdro!

[ external image ]

[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
Witam was ponownie. Nie mam nic do dodania dziś prócz zdjęć :) Mniej więcej co dwa dni trenuję lst. Krzaczorki za dwa dni, w piątek, przełączam na flo.

Większa, zapewne facet, albo świetne geny:
[ external image ]

Mniejsze, zapewne kobieta, albo kijowe geny:
[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
Witajcie ponownie! Po 13 dniach od ostatniego update nadszedł czas na kolejny wpis w moim growlogu :)

Niestety rośliny mimo 12 dni na flo nie pokazały jeszcze czy są kobietami czy nie, ale nie dziwię się, ponieważ zostały zostawione pod opiekę znajomemu który zaniedbał je. Dodatkowo były problemy z zasilaniem i np przez nieuwagę znajomego stały 2 dni w ciemnicy. Powyciągały się, dotkneły pleksy od świetlówek i się popaliły niektóre topy. Ogólnie smutno, teraz pracuję nad przywróceniem ich do poprzeniej formy. Scrog okazał się niezbędny, co też dziś zamontowałem. Zobaczymy co będzie dalej.

A swoją drogą - czechy to genialne państwo. Super stoki, świetnie do sezonu przygotowani, tanio, a z co do palenia to ludzie akceptują zioło, pomagają załatwiać bez problema, nie ma przypału jak siądziesz sobie pod stokiem gdzie jest kupa ludzi i cosik sobie popalasz :)

No i fotka roślinek (na jednej już scrog) jakość fotek jak zwykle tragiczna ;)
[ external image ]

I mój kot który zajada w najlepsze liście trawy :D
[ external image ]
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2008 przez OldSmuggler, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 2 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina