I tak zrobilem zostawilem ja i jak na razie jest idealnie bedzie doswiadczenie na przyszlosc !
nie mam co przedluzac tego watku chyba ze po zbiorach i w trakcie dalszej uprawy powiem co i jak ?
Napisz po uprawie w tym wątku co i jak i cały przebieg! To na bank pomoże ludziom to sobie wyobrazić do końca w głowach i będą wyciągać wnioski!
Pozdrawiam!
Czytałem gdzieś, że faceci inaczej pachną niż panie, na wegu też tak może być?
A da się może po zapachu wyczuć płeć? ]
nie bardzo.
zapach jest podobny : wyglad także: choć meskie zwykle sa bardziej smukłe i nieco szybciej ida w górę.
Ale róznice nie sa tak duże aby mozna było na 100% odr.
Ps. w moim growlogu tez zadalem to pytanie, ale że tam malo osob zagląda to pytam rownierz tutaj pozatym to wlasnie chyba odpowiedni wątek :-)
mam 2 panow w boxie i jedna panią nie dotykają sie wogole są od siebie oddalone tak zeby w zaden sposob sie nie styknely, wiec moge je trzymac w tym boxie razem ? jednego pana dalem na parapet z czystej zlosliwosci ]
pierwsze saprawa chesz mieć nasiona?
Zakładam, że tak soro jeszcze nie wywaliłes meskich :
--- zakładajac, że chesz miec nasiona--->
aby się nic nie zapyliło : urywaj męskie kwiatostany: wyrywasz kulki które są prawie dojrzałe.
Otwierać Ci się będą najpierw te na niższych piętrach. Tak samo będzie z tymi z wiecha: nie otworzą się wszystkie na raz. Kwitnienie trwa jakiś czas: pierwsze pylniki otwierają się w każdym razie dużo wcześniej przed właściwym silnym pyleniem [ - wtedy przez pare dni na szczycie wiechy otwiera się całe stado pylników.. wszystko jest dookoła obsypane żółtym pyłem..] . wyrywając kwiaty przedłużysz także odrobinę życie męskiej [ sprawa dyskusyjna: nie potwierdzone do końca]
Ile chcesz mieć nasion? – termin kontrolowanego zapylenia zależy głównie od tego –
Im chcesz mieć ich więcej tym później: - jeśli ledwie kilka – możesz pozapalać bardzo wcześnie : nawet preflo. – w takim wypadku możesz zostawić męskiej kilka jajek: pyłku w nich jest – klika tysięcy sztuk..
[ oczywiście mowa o indoor: gdzie Cie czas nie goni: out- im wcześniej się zapyla tym lepiej: późno zapylone rośliny – masa zielonych; nie doj nasion..]
Jeśli chcesz wyprodukować ich dużo: czekaj do 3-4 tygodnia kwitnienia: gdy żeńskich kwiatów będzie sporo. – zapylanie w sposób ciągły – spowoduje- powstrzymanie wzrostu:
Dlatego jeśli np.: chcesz mieć jak najwięcej seedów: należy poczekać: do fazy początku szczytów – i zapylić.
Pamiętaj, że nasiona mogą dochodzić dłużej od szczytów: szczególnie gdy zapylisz nie – na początku kwitnienia – ba: nasiona nie dochodzą w jednym terminie : a raczej bardzo nierównomiernie.
A co do hermow i ich potomstwa na OG byl bardzo ciekawy watek koles wlasnie chodowal rosliny z hermow i to kilka pokolen i tylko maly procent w nastepnych pokoleniach stanowily hermy(wrecz zaniklany procent) reszta to w pelni wartosciowe rosliny i z tego co pamietam to zupelnie nie roznily sie niczym od roslin od "normalnych rodzicow" nawt ilosciowo faceci-babki bylo podobnie a i siuwax nei byl slabszy takze nie wiadomo do konca jak to jest z hermami. a wiedza na ten temwat sie nie rozszerza w;asnie przez poglady ze jak herm to pod nuz to scierwo;-) ja tam jestem za wszystkimi eksperymentami bo kto nei idzie do przodu ten sie cofa a chodiz o to zeby sie rozwijac i lamac stereotypy.
pozdro
Pozdro dla wszystkich ogrodników:
Overgrow the Worldl!
kaczy pisze: nawt ilosciowo faceci-babki bylo podobnie
Pozdro dla wszystkich ogrodników:
Overgrow the Worldl!
Pamiętam ten wątek z OG.... Jeżeli facet pisał prawdę, to kaczy ma racje... tyle, że Ty Szakir masz bardziej naukowe uzasadnienia... cholera wie jak to było na prawdę...
pozdrawiam, polak
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psiloshrooms25.jpg)
Psychodeliki mogą wspomagać onkologiczną psychoterapię i leczenie alkoholizmu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/10_lat_dla_producenta.jpg)
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok
Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/diler_warszawa_15.jpg)
18-latek złapany na gorącym uczynku. W biały dzień sprzedawał narkotyki na ulicy
Bielańscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku podczas transakcji narkotykowej. 18-latek przekazał 20-latkowi blisko 20 gramów marihuany. W wyniku dalszych działań funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim oraz w jego mieszkaniu dodatkowe narkotyki – marihuanę i tabletki zawierające MDMA. Obaj trafili do policyjnej celi. Prokurator zastosował wobec 18-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/psychodeliki-wplyw-na-mozg-i-uklad-odpornosciowy.jpg)
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania
Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.