Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 7329 • Strona 2 z 733
  • 50 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: eloyo »
ile zjesc diazepamu za pierwszym razem? ~_~
  • 243 / 5 / 0
z 10-20 mg
Uwaga! Użytkownik Rodzynka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 155 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Szacun »
zacznij od 5mg, moze się okazać, ze masz wrażliwe receptory, a w ogóle to nie radze..
Uwaga! Użytkownik Szacun nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: eloyo »
Szacun pisze:
zacznij od 5mg, moze się okazać, ze masz wrażliwe receptory
...tak tylko mam tego malo... czy jak zjem 5mg i bedzie srednio to dorzucenie kolejnych 5mg da taki efekt jak odrazu 10mg? wole juz miec jakas faze jak sprobuje
Szacun pisze:
w ogóle to nie radze..
znalazlem jedno opakowanie w domu i chce zjesc na sprobowanie przy najblizszej okazji =] chce jednorazowo sie tak zabawic, sprobowac, nie mam zamiaru potem kolowac lewych recept i cudowac zeby znowu zjesc relanium... mam tez nadzieje ze ten punkt widzenia sie nie zmieni po jednym sprobowaniu O_o
  • 155 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Szacun »
No to 10-15 mg i czujesz sie fizycznie troche jak po 3 browcach..ale psychicznie zupełnie inaczej i to może ci się spodobać, a tak powstaja nałogi..
No a nadzieja, ....piosenka taka była wieśniacka 15lat temu IRY... ;)

Jak byłem młody, pozwalałem sobie na eksperymenty 1-2 razy w roku, poczujesz potencjał uzależniający, to zrozumiesz i będziesz uważał, a jak nie zrozumiesz, to się wjebiesz; no i nie można wykluczyć przypadku, który rządzi nami... że nagle zawali się nam cały świat i płyniemy... Wszystko trzeba przewidzieć...

Ci co szukaja "swojego" dragu, w końcu go znajdują i się z nim "zaprzyjaźniają"; to nie reguła, ale jakastam prawidłowość...
Uwaga! Użytkownik Szacun nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 172 / 13 / 0
gdyby benzo nie uzaleznialo fiz. to cale zycie bym na nich lecial:) + alkohol oczywiscie
Uwaga! Użytkownik wsburroughs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 114 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: h0b »
[quote="wsburroughs"]
gdyby benzo nie uzaleznialo fiz. to cale zycie bym na nich lecial]

Ja przez kilka dni brałem nonstop klony i rolki i po odstawieniu ciągle mi zimno było. Po kilkunastu dniach przeszło.
  • 494 / 27 / 0
[quote="wsburroughs"]
gdyby benzo nie uzaleznialo fiz. to cale zycie bym na nich lecial]

A to, że hera uzaleznia fizycznie Ci nie przeszkadza?
  • 172 / 13 / 0
nie przeszkadza jesli chcesz wiedziec
Uwaga! Użytkownik wsburroughs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 7329 • Strona 2 z 733
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.