All Hile the Crimson king
Nie wiem czy to prawda,ale jeśli tak to co my zrobimy? :-(
CZO
Masterfilter pisze:Nie rozumiem nic, lol. Co ma znaczyć 'z powodu zapasów'? że zapasy się skończyły i musi sandoz wyprodukować?
CZO
natknął się ktoś na to? jakbym miał stałe zarobki z chęcią sprawdziłbym to, wyobraźcie sobie, zamiast 4 paczek antków, babrania się z ekstrakcją to wrzucacie te 12tablet do jakiejś ilości wody i chlup, a cena za 60x50mg wraz z przesyłką w sumie jest do przejścia, choć w polsce z antkami taniej wychodzi, ale można zadbać o wątróbkę i nie wpierdalać paragówna/sulfosyfu
Daruj sobie b-k RC, zrób własnego ketona :finger:
Przepis doszlifowany w 2012/2013, już od dawna nie biorę kota i nie zamierzam
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
