pewnie benzo są dobre ale lekarz mi nie przypisze , na pewno jeszcze nie teraz i też nie chcę się benzo wpakować
słyszałem ,że haloperidol jest na to dobry ale czy to prawda
jaki lek ogólnie możecie polecić na to
Nieźle...pewnie młodziak, odpowiedź jest krótka - jak trafka działa na ciebie źle to jej nie pal :-)
A haloperidol, czy inne neureptyki same, czy do trawki, to naprawdę głupi pomysł.
a palić to palę rzadko ,raz w miesiącu maksymalnie 2 razy jak jest okazja itd ,czasami się zdarza ,że jest krzywa faza nie jest to zasadą,kiedyś 3 lata temu paliłem mieszanki parę razy w tygodniu i one trochę beret zryły
chodzi,też o to ,że chce spróbować jakiegoś średniego psychodelika ,małej ilości DXM,albo słabej tryptaminki i dobrze coś by było mieć na ratunek,bo może być bad trip ale nie musi
wiadomo ,że benzo by było najlepsze,ale może ujdzie jakoś bez benzo,bo po co się pakować w benzo i tak lekarz raczej nie przypisze
Pozostaje jeszcze opcja wypić piwko jak faza zbyt deliryczna się załączy :)
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Chcieli ukryć tony narkotyków w bananach
Peruwiańska policja antynarkotykowa skonfiskowała 3,4 ton kokainy, która miała zostać umieszczona w ładunku bananów przeznaczonych na eksport do Belgii – poinformowały w sobotę czasu lokalnego władze.
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
