Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
Czy używając efedryny zamiast pseudoefedryny reakacja będzie miała większą wydajność? powstanie wtedy tylko stereoizomer czy racemat?
Da się później, nie posiadając warunków labolatoryjnych sprowadzić produkt do chlorowodorku metkatynonu (lub siarczanu) by można było sniffać?
surveilled
scalono - surveilled
A pseudoefedryna po przefiltrowaniu i odparowaniu alkoholu ile wytrzyma? Tam gdzie sie wybieram raczej brak kuchenki, czy lodowki, ale moze bym reakcje przeprowadzil w turystycznej lodowce, albo jakims lodzie ze sklepu.
blablab pisze:A pseudoefedryna po przefiltrowaniu i odparowaniu alkoholu ile wytrzyma?
Od pokoju do planety
Niemniej jednak:
Thirteen pisze:W tym wątku chciałbym, abyście skupili się na kwestiach techniczno-chemicznych z ograniczeniem off-topu. Do bardziej luźnych rozmów jest wątek:
- http://talk.hyperreal.info/knajpa-pod-m ... 25027.html
Zapraszam do dyskusji, oraz odpowiadania na pytania, które padły wcześniej w wątku - dobry materiał, żeby utrwalić swój nick w FAQ.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.

