Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Czy warto było brać amfetaminę?
Tak
312
42%
Nie
245
33%
Nigdy nie brałem
194
26%

Liczba głosów: 751

ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 16 z 16
  • 1519 / 20 / 0
Ankieta tylko i wyłącznie dla ludzi, którzy brali amfetaminę przez dwa lata lub brali przez krótszy okres czasu i przestali
Wtf? Skoro to jest ankieta tylko dla tych którzy brali to po co odpowiedź "nigdy nie brałem" ?
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 5 / / 0
Na poczatku jest fajnie przygoda nowa, że myślę sobię przeżyję ten zjazd i walne sobie znowu co sie stanie. wkońcu jak zaczniesz sobie mówić dość to i tak bedzie wąchanie. Poprostu to jest magia fety. Najgorsze jest jak się czuje własne organy ;) Ciężko poprostu rzucić to już na stałe tak o ,że ,,Od teraz nigdy nie walne" . Szczególnie na zjazdach są takie rozkminy: A zaczne ,życie na trzeźwo sobie , mam dość tych całych pier******** narkotyków. A po zwale jazda dalej. I tak to wygląda ;) ,,Przestałem brać" bo są czasem wpadki w małych ilościach. Czułem w pewnej bombie ,że jestem blisko nieba i na zjeździe myślałem tylko ,że jak dam rade przeżyć zjazd to nigdy więcej. Apropo dorzuciłem wtedy dropsa. Co było błędem. :finger:
Patrzenie na świat przez pryzmat narkotyków...
  • 981 / 6 / 0
PO WIEM WAM TAK ZNAM LUDZI KTÓRZY JEDZĄ SPEEDA PO 20 PRZEZ LAT PRZESZłO I W ŻYCIU BYŚCIE NIE POMYŚLELI ZE TO NARKOMANI.
  • 110 / 1 / 0
A jakbyś ich nazwała ?
Dokładnie tak jak ktoś napisał wcześniej , opcję Tak wybierają osoby które mało w życiu jeszcze doświadczyły i zjadły białka.
Przez białko mam wyroki , rozpierdol w bani do dzisiaj , nie wale już tak często i mówie sobie ,żę nie wale ale jak ktoś sie zapyta to wale jak głupi :D
Plusów żadnych nie widzę , są tylko takie które widziałem jak byłem naszurany ,że zajebiście i ok ale huja prawda .
Jeżeli ktoś sam się nie przekona na własnej skórze i nie popłynie z tym tematem to będzie walił aż to się stanie .
Nie znam osoby która powiedziała by ,że walenie ma jakies plusy , nawet najstarsi narkomani mówią ,że to syf .
Uwaga! Użytkownik Roger_Lmz jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1067 / 205 / 0
Plusy? zajebiste akcje , nieprzespane noce, absurdalne rozmowy w gronie przećpańców
minusy , konflikty z prawem , z czasem powszednieje co jest przejebane bo uzależnia
psychicznie, bardzo mocno. a i kosztuje troche, a na rynku jakościowo słabo
I don't do drugs. I am drugs.
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 16 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Zaburzenia odżywiania: marihuana i psychodeliki pomagają skuteczniej niż konwencjonalne leki

Pionierskie badanie osób żyjących z zaburzeniami odżywiania wykazało, że marihuana i substancje psychodeliczne, takie jak grzyby czy LSD, najlepiej łagodzą objawy u respondentów, którzy leczyli się za pomocą leków bez recepty.

[img]
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami

Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające

[img]
Fabryka meksykańskiego kartelu w Polsce. Mamy nowe informacje

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyźni podejrzani o działanie w międzynarodowym kartelu narkotykowym. Dwaj obywatele Meksyku i Polak zostali zatrzymani podczas spektakularnej akcji służb. Jak ujawniają śledczy, mężczyźni mieli powiązania z jednym z największych karteli narkotykowych w Ameryce Północnej.