Chociaż jestem umówiony na rozmowę wstępną - dotyczącą leczenia ambulatoryjnego, nie zamierzam kłamać, że nigdy się nie leczyłem, tylko faktycznie powiem że przekręcili sporo rzeczy w wypisie. Napisali mi choćby nawet że jestem uzależniony w sposób krzyżowy w tym wymienili substancje których nigdy nie próbowałem(np. wpierając coś w rodzaju psychozy amfetaminowej -gdzie nigdy tej substancji nie próbowałem), albo próbowałem raz w życiu (jak np. mj).
A mam pytanie, nie wiesz gdyż ja prawnikiem nie jestem i obeznany w prywatnych ośrodkach nie jestem - czy można walczyć o część włożonych pieniędzy? Ja rozumiem wyżywienie, zakwaterowanie itp. Ale sama terapia uważam wyrządziła mi szkodę aniżeli pożytek. Jak rozmawiam z innymi ludźmi to to potwierdzają. Jest jakaś instytucja kontrolująca prywatne ośrodki czy ewentualnie zostaje droga sądowa? Na drogę sądową się pewnie nie odważę, ale czuję się oszukany i zwyczajnie w świecie chciałbym się komuś poskarżyć.
To może napisz czemu czujesz się oszukany.
dużo ciężkich dociążeń itp.
z resztą dużo zależy od społeczności.
Ogólnie to jeden z najcięższych Monarów jest
Leczenie razem jest niepolecane, co innego jak znajdziesz właśnie dwa ośrodki niedaleko siebie. Ale w Polsce nie da się chyba znaleźć dwóch dobrych niedaleko siebie, ja bym polecał poszperać dalej i nie przejmować się roczną rozłąką - życie jest ważniejsze, a w późniejszym okresie terapii można często się odwiedzać, jak tylko fundusze pozwalają. Krakowski Suchy Jar jest według mnie optymalny, zero dociążeń i kumata kadra.
sniezynka_17 pisze:kiedyś w Różnowicach było naprawdę ciężko.
dużo ciężkich dociążeń itp.
z resztą dużo zależy od społeczności.
Ogólnie to jeden z najcięższych Monarów jest
Artbez pisze:Witam
Czy orientuje się ktoś może czy w Dorenie w Różewcu, podczas czasu wolnego, można słuchać muzyki?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes
Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.
