β-ketony - Back in The Game :cheesy:
Czeslaw pisze:
@Chemman
a to organiczne związki z atomem bromu nie mogą mieć barwy białej? :huh: Kontrprzykładem niech będzie choćby 2C-B, którego zdjęcie właśnie wrzuciłem.
Oznaczyłeś te kryształy na 99,8%? Jest w ogóle możliwe zrobienie czegokolwiek o takiej czystości, nawet w laboratoryjnych warunkach? Jak czystych odczynników należaloby użyć? 99,99%?
W jaki sposób to oczyszczałeś? Może istnieje lepsza metoda?
Sorry że się czepiam, na chemii organicznej się mało znam, ale jak ktoś mi mówi że ma cokolwiek o czystości 99,8% (a do tego jako argument podaje nieprawdziwą tezę, że związki bromu nie mogą być białe), to czuję się w obowiązku postawić na tym znak zapytania.
Nawiasem mówiąc jeśli z 2C-B zrobić bk-2C-B to też będzie miało ciekawy odcień ;-)
Niektóre związki można oznaczać do czystości 99,999 % :-) Wiele związków jest produkowanych w czystości 99,99% w milionach ton rocznie w olbrzymich skalach przemysłowych. Brefedron najlepiej oczyszczać przez krystalizację z wody. Poniżej foto czyściutkiego brefika. Zawsze ma charakterystyczny kolor niezależnie od tego ile razy byłby oczyszczany:
[ external image ]
[ external image ][/url]
Więc proszę nie piszcie o białym brefedronie, bo taki po prostu nie istnieje.
I sniffem można to badać ;-) Jednak oral jest jakiś taki milszy. W obu przypadkach dawkowanie podobne. Zapraszam do poczytania o tym na drugs-forum: http://www.drugs-forum.com/forum/showpo ... ostcount=1
Nad bezpieczeństwem badań czuwał M-B
To czym jest biały proszek, który wygląda jak brefedron, smakuje jak brefedron i działa jak brefedron? Zwłaszcza, że podobno ta substancja nie za bardzo daje się pomylić z innym beta-ketonem. Nie ma możliwości, że istnieje jakaś technika oczyszczenia tego, tylko mało kto o tym wie?
Widziałem 3 razy biały proszek który miał być 4-BMC, do tego raz przezroczyste kryształki które sam uzyskałem przez krystalizację z wody. Widziałem ludzi, którzy to brali i generalnie twierdzili, że zgadza się z czasem i opisami działania.
Hipotermia pisze:Dzisiaj przyszła próbka 500mg, wciągnąłem 220mg-ten środek jest genialny, żałuję, że zamiast 2g brefedronu kupiłem tyle samo 3,4 DMMC, którego nawiasem mówiąc sporą część oddałem za darmo.
Ile na pierwszy raz? 100? 150? snifem. Mam lajtowe doświadczenie z ketonami.
Czy miks z alfa-PPP/mppp wzmocni działanie brefa i doda mu więcej stymulacji? Jakie proporcje?
Czy miks z MeOPP wzmocni działanie? Proporcje 1:1?
Jak z ochotą na seks i pałeczką?
Dzięki, pozdrawiam!
Przez tą empatię raczej bardziej ochota na jakieś przytulanie niż seks :cheesy: .
Mix z pFPP jest bardzo OK, tak więc myślę, że MeOPP też będzie dobre.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sun16_1.jpg)
Policjant złapany z narkotykami w Kołobrzegu. Prokuratura i policja ujawniły nowe fakty
Podczas festiwalu muzyki elektronicznej w Kołobrzegu zatrzymany został 40-letni policjant z Gdańska, który miał przy sobie narkotyki. - Została uruchomiona procedura zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych - mówi o2.pl asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.