Wspomniałem o tej substancji w temacie "Nowości z świata RC...".Warto by w tym temacie dla pełnosci zacytować.
Jest stosunkowo tania. Alkohol też jest,ale akcyza. Spójrzcie na ceny denaturatu/alkoholu skażonego. Ceny go są bardzo niskie,bo bez akcyzy. A wy chcecie akcyzę na trawkę. Wyjdzie cena jak za złoto,a nie obecnie srebro.
Trwałość tej substancji należy zweryfikować. Nie pamiętacie już jak podobne dane podawał ten sprzedawca dla pewnego syntetycznego kannabinoidu? Praktyka jednak pokazała,że nie ma kłopotu z trwałością go. Tu pewnie też nie będzie.
Wybudzenie było sztuczne, czy już się wyspałes? Może pacjentka w takim razie to zbada :) , ale pierw lektura i większa liczba raportów z badań. Obecnie dostępne leki nasenne są albo za słabe, albo wymuszają zbyt długi sen.
Spożywam związek regularnie rano i wieczorem. Muszę powiedzieć, że takiej motywacji do pracy dawno nie miałem. Teraz wyjście do niej nie sprawia problemów. Nie ma w głowie tego, że kurwa jak mi się nie chce. Cały czas pozytywne nastawienie. Bardzo naturalne pozytywne nastawienie !! Koncentracja, skupienie, otwartość do ludzi. Jak dla mnie to 10x lepsze od benzo na ten moment. Poza tym 0 skutków ubocznych póki co i podejrzewam, że nawet przy dłuższym czasie one nie wystąpią. Przypomina to ten stan upalenia, ale bez objawów fizycznych i większych zmian w toku myślenia. Nie ma takich rozkmin jak po paleniu. Człowiek czuje się po prostu zmotywowany do pracy i działania podobnie jak po paleniu. Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi. Początkowo urb wywoływało senność, ale teraz już tak nie jest ;) Cyklu snu też nie miesza, więc nie ma problemów ze snem. Dodam, że stosuje dawki wieczorem ~5mg a rano ~10mg
Jak długo odczuwasz działanie tych 5mg branych rano?
substancja dziala caly czas i nie czuje wzrostu dzialania po porannej dawce. dziala caly czas i profilaktycznie sie dorzuca zeby podtrzymac dzialanie. dzis dolaczam do tego 5-htp w dawce 2x300 mg dziennie. zobaczymy jak sprawa bedzie sie przedstawiac za tydzien.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
