najsilniejsza? najsłabsza? sprawdź! ogólna charakterystyka odmian
Najlepsza odmiana na klimat polski

Czas głosowania minął 25 stycznia 2006

AK48
2
10%
Durban Poison
1
5%
Early Girl
0
Early Misty
1
5%
Hollands Hoop
6
30%
New Purple Power
1
5%
Papaya
0
Top 44
0
Passiona#1
8
40%
O której odmianie zapomnialem
1
5%

Liczba głosów: 20

ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 2 z 10
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
a czy w waszym mniemaniu passion#1 i safari mix z mandela dadzą rade sobie w tunelu foliowym ? bo mam dwa opakowania nasion (20 szt.) passiona#1 i 2 nasionka safari mix z mandela
Jest taki topic "Szklarnia i tunel foliowy" tam chyba ktoś wyraźnie napisał że wszystkie odmiany outdoorowe bez problemu dadzą sobie rade w tunelu foliowym. W takim tunelu możesz nawet pokusić się o odmiany indoor. Byle nie kwitnące kilkanaście tygodni bo wtedy zebrałbyś to w grudniu :-p
  • 77 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: BartooL »
Passion 1 na pewno dojdzie. Okropna moc,
naprawde jest taki mocny ?
  • 228 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: zork »
BartooL pisze:
Passion 1 na pewno dojdzie. Okropna moc,
naprawde jest taki mocny ?
SATYSFAKCJONUJACY
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
zork dlamnie wszystkie odmiany sa satysfakcjonujące... jestem pewien ze 99% odmian ktore kupicie w seedsbankach beda satysfakcjonujace mocą. Jak ktoś ma od huja własnego materiału to nie robi (przynajmniej mi) jak mam ewentualnie spalic troche wiecej. Pozatym wtedy juz sie przestaje liczyc zielsko, pali sie tak dlugo az zabraknie czasu albo wszyscy chca isc do domu ewentualnie pali się aż ktoś klęknie.
Dlatego nie zwracajcie uwagi zbytnio na moc. W outdoorze liczy się głównie czy krzak dotrwa i jaki bedzie z niego plon moc jest (przynajmniej dla mnie) drugorzędną rzeczą. Co nie znaczy ze wole mieć mocarne krzaki ;) Chodziaż z drugiej strony to jest niebiezpieczne ;)

No chyba ze ktos chce uprawiac na dilere, wtedy powinno się zaryzykowac i kupic roslinki ktore sa przeznaczone do szklarni albo do indoora, bo trudno znalezc cos w kategorii outdoor co by byl na tyle mocarne zeby sie ludzia podobalo odrazu jak maja placic za to tyle kasy...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
No chyba ze ktos chce uprawiac na dilere, wtedy powinno się zaryzykowac i kupic roslinki ktore sa przeznaczone do szklarni albo do indoora, bo trudno znalezc cos w kategorii outdoor co by byl na tyle mocarne zeby sie ludzia podobalo odrazu jak maja placic za to tyle kasy...
chcesz powiedzieć że większość odmian na outdoor jest słabsza niż palenie kupione u dilera ???
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2008 przez Pan Jah, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
ja miałem 3wp#1 ktore powstalo z takich odmian ze niepowinno byc slabe. ((Durban Poison x White Widow)Early girl)Passion#1 , ja miałem F2, F1 bylo mocniejsze ale tak czy inaczje powinno byc na wysokim poziomie, ale i tak bylem zadowolony.
Jaranie wypadalo w z jaraniem od dilerow tak 5:8 albo 6:8 z przewagą dla jaranie od dilerów. Oczywiscie czasami mieli cos podobnego do mojego albo troszeczke (minilamnie) slbaszego ale z reguly mieli mocniejsze....
Wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz i jaki poziom jest tam trzymany.
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
3wp#1 przypomina mocą early girl. Nie ma wiele z Passiona#1
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Tak czy siak sądze, że sadząc te same odmiany, które sadzą dilerzy mielibyśmy na pewno lepsze palenie ponieważ diler robi to tylko i wyłącznie dla kasy, a my dla przyjemności i z pasją ;-)
  • 228 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: zork »
no i wlasie o to tu chodzi, palisz swoje i to zawsze jest lepsze niz kupione (nie koniecznie jakosciowo), ja juz dlugi czas nie kupuje od dilow, jak mam to palimy, a jak nie mam to ktos inny ma :)
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: DumDum »
Mr.LaTacha uprawiales w ostatnim sezonie to 3wp#1.Jak wyglodaly rosliny?Miales jakies problemy z dotrzymaniem roslin do sciecia?Ile zebrales z rosliny?

Prosze o odpowiedz i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2008 przez Pan Jah, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik DumDum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 2 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.