Mind Fucked pisze:Potwierdzam, nigdy nie pamiętam snów po marihuanie.
Choć gdy zaczynałem palić miałem sny jakby trochę wyraźniejsze i ciekawsze.. muszę kiedyś zapalić i napić się yerby wieczorem - liczę że zapamiętam coś z nocy.
Breslau jest niemieckie!
NeverRewarded pisze:Też potwierdzam. Nie palę dużo, wręcz od święta bym powiedział i faktycznie nie potrafię sobie przypomnieć żadnego snu po paleniu.Mind Fucked pisze:Potwierdzam, nigdy nie pamiętam snów po marihuanie.
Choć gdy zaczynałem palić miałem sny jakby trochę wyraźniejsze i ciekawsze.. muszę kiedyś zapalić i napić się yerby wieczorem - liczę że zapamiętam coś z nocy.
NeverRewarded pisze:Yerba nic nie pomogła, w moim przypadku palenie = niemożliwość zapamiętania nawet jednego urywka ze snu. Ciekaw jestem dlaczego tak się dzieje.
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.
Wrocławianin hodował w domu grzybki halucynogenne. Policji tłumaczył, że to tylko pieczarki
Awantura domowa w jednym z mieszkań przy ulicy Popowickiej we Wrocławiu zakończyła się odkryciem nielegalnej hodowli i magazynu narkotyków. Policję wezwano z powodu kłótni między parą, jednak szybko okazało się, że 29-latek ukrywa w domu m.in. grzybki psychoaktywne. Policji mówił, że jest to "projekt" i że są to "pieczarki.
Dostęp do legalnych sklepów z marihuaną wiąże się ze spadkiem nadmiernego spożycia alkoholu
Nowe, finansowane ze środków federalnych badanie przeprowadzone w stanie Oregon wykazało, że dostęp do legalnych sklepów z marihuaną wiąże się z niższym poziomem nadmiernego spożycia alkoholu, zwłaszcza wśród osób dorosłych w wieku 21–24 lata oraz powyżej 65 roku życia.