Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 9 z 22
  • 262 / 1 / 0
ciekawe co z tego bedzie bo tak czy siak museli wdupic kupe kapusty na sama synteze i polprodukty wiec puszcza cos na pewno do 'laboratoryjnych'. Stawiam 3do1go ze bedzie fake odkuja sie na frajerach i wejdzie inny FTN %-D
Uwaga! Użytkownik 9nexus6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 350 / 4 / 0
to cale RTI podejrzewam ,ze nigdy nie wejdzie albo bedzie to wielka kupa :D
  • 111 / 1 / 0
jak nie wyjdzie jak juz jest.... $165.00 /g
Teraz tylko czekamy az wyjdzie do kupienia w ''normalnej'' cenie :)
  • 2775 / 39 / 0
Ktoś Cię najwidoczniej ładnie w chuja robi, albo jesteś bardzo naiwny. RTI-126 nie ma obecnie na rynku i jak na razie nie zapowiada się na zmiany. Wbrew temu co piszą niektórzy vendorzy
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 627 / 7 / 0
A tak z ciekawości. Jest choć z 5-10 ->wiarygodnych<- źródeł na temat tej substacji? Możne nie nawet na jej istnienie ale to że jest "podobnie klepliwa" do kokainy, tyle i tyle bardziej aktywna ma takie i takie włąsciwości. Jakieś wyniki laboratoryjne lub wyniki badań na szczurach, istotach pozaziemskich, czymkolwiek. Skąd się wzięła informacja i takie podniecenie tym RTI? Interesuje mnie źródło informacji :)
"Fortune favors the bold."
- Virgil, Aeneid X.284

"Make things as simple as possible but no simpler."
- Albert Einstein

"Whatever people say I am, that's what I am not"
  • 2814 / 14 / 0
Zbiór artykułów o RTI-126 w bibliografii na wikipedii: https://secure.wikimedia.org/wikipedia/ ... nyltropane
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 5 / 0
zastanawiające jest to że zniknięcie moich postów zbiegło się w czasie z prośbą o nie zdradzanie żadnych info na ten temat od źródła tego magicznego specyfiku :rolleyes:
  • 2814 / 14 / 0
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 5 / 0
Aha :-) dobrze wiedzieć,ale no niestety,nie mogę już nic powiedzieć chociaż bardzo bym chciał %-D powiem tylko tak,im szybciej będą kolejne nowele ustawy tym ciekawsze zabawki będą na rynku RC,ale wszystko w swoim czasie...na razie jeszcze musimy zostać potruci bufedronami,metedronami i dimetylometkatynonami...a co będzie dalej to zobaczycie,ale no mówię wam,nie zaćpajcie się zbyt szybko,bo wiele stracicie.
  • 2814 / 14 / 0
śpiący pisze:
nie zaćpajcie się zbyt szybko,bo wiele stracicie.
Powiedział ten, który niemalże się przećpał, ledwo zipie przed pierwszą porządną nowelizacją stymulantów.

@śpiący: Czy sądzisz, że twoje wcześniejsze posty łamały regulamin? Interesuj się jak znikają Ci twoje posty bez zasadnie. Ew.przejrzyj https://talk.hyperreal.info/member/%C5% ... 5cy/posts/ .
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 9 z 22
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Był tak pochłonięty segregacją narkotyków, że nie zauważył policjantów

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleźli znaczne ilości narkotyków. Były to: heroina, kokaina, mefedron, amfetamina oraz marihuana.

[img]
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.

[img]
Depenalizacja 3 gramów marihuany i rynek regulowany. Treść Dezyderatu nr 176

20 listopada 2025 roku Komisja do Spraw Petycji uchwaliła Dezyderat nr 176, skierowany do Prezesa Rady Ministrów. Dokument, oparty na petycji obywatelskiej, wzywa rząd do przeprowadzenia systemowej analizy depenalizacji posiadania do 3 gramów marihuany na własny użytek. W treści pisma pojawia się również pytanie o możliwość utworzenia rynku regulowanego. Do dnia 7 stycznia 2026 roku Kancelaria Premiera nie opublikowała odpowiedzi.