Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 320 • Strona 8 z 32
  • 574 / 3 / 0
3 centy wlewane do tymbarka (jabłko mięta of korz) wprost z pompy za winklem w centrum miasta - bezcenne.
  • 729 / 6 / 0
O tak, do tych tymbarków tzw jednorazowych których się nie da zakręcić :D Lekko się upijało, wlewało swoją dawkę optymalną i wychodziło zza Tesco :D
To see bee! To see sea: To see infinity, To see eternity! To city too - To see pee!
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!

Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1

GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
  • 142 / 3 / 0
próbówki eppendorfa nadają się?
[ external image ]
jak można poznać, że GBL rozpuszcza ścianki pojemnika?
żartowałem.
  • 1009 / 42 / 0
nalej troche, zostaw na jakiś czas to sie dowiesz.
  • 142 / 3 / 0
a po czym poznam, że się coś dzieje? bo chyba nie po smaku :-p
żartowałem.
  • 157 / 1 / 0
Trzymałem w nich giebla jakoś około tygodnia, nie więcej. Nie było żadnych farfocli, zmiany koloru, konsystencji, wyglądało zdrowo i działało też właściwie.
  • 145 / 2 / 0
To sprzęt medyczny nawet na wikipedi pisze że jest bardzo wytrzymały nawet na różne rospuszczalniki
  • 1180 / 5 / 0
Przetestowałem kapsułki w rozmiarze 00 i mogę polecić jak najbardziej. Nic sie z nich nie wylewa tylko trzeba przed napełnieniem lekko poślinić większą część kapsułki, żeby obie części się skleiły. Do jednej jak już ktoś wspomniał wchodzi max 0,9ml. Bardzo dyskretne to jest.
  • 32 / / 0
Re:
Nieprzeczytany post autor: alef »
blotter pisze:
rozumiem, ze LDPE tez zda egzamin?
przylaczam sie do pytania - czy gbl rozpuszcza LDPE? czy tez mozna w butelkach z tego materialu gbl przechowywac?
  • 729 / 6 / 0
HDPE tylko i wyłącznie, mi LDPE rozpuszczało.
To see bee! To see sea: To see infinity, To see eternity! To city too - To see pee!
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!

Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1

GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
ODPOWIEDZ
Posty: 320 • Strona 8 z 32
Newsy
[img]
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu

W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.

[img]
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"

Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.

[img]
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki

Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.