Czy traktowane jest to tak samo ja sprzedaż innych dragów typu zioło czy feta?
Dzięki za odpowiedż
Powód: przeredagowanie tytułu
Jak wiadomo leki są substancjami kontrolowanymi, ale nie są chyba traktowane na równi z narkotykami?
Kiedyś słyszałem, że karę ponosi tylko sprzedający lek, a nie chcący go kupić, ale wydało mi to się absurdalne.
Czy ktoś może to jakimś paragrafem zweryfikować?
Jeszcze jest kwestia nie tyle handlu, co tylko posiadania leków kontrolowanych, bez udowodnienia przepisu od lekarza.
aparat.relaksu@hyperreal.info
Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
relanium=clonazepam=wykaz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
heroina=wykaz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
wykaz=wykaz
xanax=relanium=heroina
Wystarczy?:)
winotu pisze:"nie pamiętam nazwiska lekarza, który mi to przypisał"
Maskaradore pisze: Kiedyś słyszałem, że karę ponosi tylko sprzedający lek, a nie chcący go kupić, ale wydało mi to się absurdalne.
Czy ktoś może to jakimś paragrafem zweryfikować?
@PcP widze ze jestes kompetentny w kwestii prawa , bylbym wdzieczny za odpowiedz.
PcP pisze:relanium=clonazepam=wykaz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
Kakihara pisze: Tez bym o to poprosil, zamierzam w tym tygodniu zglosic na policji oszustwo, chcialem kupic lek narkotyczny w internecie i zostalem oszukany, nie zamierzam kurwie odpuscic ale jesli spowodowalo by to problemy dla mnie to dam spokoj.
@PcP widze ze jestes kompetentny w kwestii prawa , bylbym wdzieczny za odpowiedz.
Prawo farmaceutyczne nie zawiera z moich informacji przepisów, które narażają na odpowiedzialność karną klientów za takie czyny.
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:relanium to diazepam, ale reszta sie zgadza
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
