(nie chce zjeby ,nie mam pojecia co z czym sie je)
Syberek pisze:mieszanek nie opłaca się robić, bo żeby dobrze się zajebać jwh trzeba przyjąć konkrętna dawkę w krótkim czasie.
te 25mg zezarte to wpierdolilem ponad pol grama podbialu do ryja i zapic cola, bylo parcie na jaranie a nie bylo jak
ale jebac alkohol, zatem sam sie zastanawiam jak to jesc z olejem.
Mam JWH-251
Zjadłem w sensie na język i popiłem. Mogło być nawet z 80mg
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Nastolatek sprzedawał narkotyki kolegom. Pomagała mu 13-latka
Policjanci z Oruni rozpracowali sprawę, która zaczęła się od niepokojącego zgłoszenia o 13-latce handlującej narkotykami wśród rówieśników. Szybko okazało się, że dziewczynka nie działała sama. Jej "szefem" był 18-latek.
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.