- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
DXM + 4-HO-MET + karton... "Amore la psychodela" - tutaj już raczej bym nie używał aż 25mg, 20 to góra. Wrzucony kaszlodyn obniża tolerancję i radzę o tym pamiętać
blablab pisze:Wpadł mi do głowy pomysł zapodania hometa i.m. na peaku deksowym. 450mg do tego trawa i 20mg hometa. Próbował ktoś już coś w ten deseń? Wejście tryptaminy pewnie rozpierdala na atomy :-D
Polecam też po peaku tego miksu zapalić ekstraktu SD. To jest dopiero coś...
grzechotnik pisze:A homet + metkat?
uprasza się o wypierdalanie do "miksów" ;] BS
Co do miksu to pamietam naprawde niesamowita euforie a efekty wizualne byly w cholere mocne , raczej byly to klarownie dzialajace psychodeliki wiec mocnego przekrecenia nie uswiadczylem, moze tylko mentalne dzialanie doca ktore potrafi sprawic niemile zaskoczenie :D a jak zapalilem jeszcze na peaku troche haszu to juz calkowicie poplynalem do krainy szczesliwosci
Oczywiscie dam znac jesli tylko nie dostane nawrotu kaszlu z ktorym meczylem sie od ostatnich 2 tygodni i nie bylo mowy o przetrzymaniu tego dymu w plucach , dzis mysle ze jestem juz na silach zeby sprobowac :)
I rozkminiłem wszechświat (a przynajmniej tak mi sie wydaje).
Wygląda to niepozornie, ale jeszcze nigdy nic mnie tak nie wystrzeliło :O.
scalono - surveilled
chsn pisze:Dla mnie to nie wygląda niepozornie, raczej jak srogi mix, w ogole 25c i 25d okrutnie podbijaja dzialanie tryptamin i nie jest to pierwszy taki raport, a tu jeszcze dxm
Opiszę tak w skrócie co się działo, bo wcześniej nie miałem czasu.
Najpierw podkreśle, że odkąd jem piracetam wszystkie fene działają na mnie ze 2x mocniej i to 1,25mg 25d samo już dało by mi dość mocnego tripa. Do rzeczy:
Gdy deks się załadował, zjadłem hometa i 25d. Zaczęło się po 15min. Wszystko się gięło jak cholera. Stałem się malutki, pokój był ogromny. Nie było prostej krawędzi. Wszędzie przepiękne fraktale. Każda rzecz miała zajebiście karykaturalny wygląd. Muzyka raz napierdalała szybko, raz wolno. Dźwięki brzmiały przejebanie dziwnie. Rozpierdalająca psychodela. Do tego kosmiczna euforia i (pseudo)halucynacje- (meble się przewracały, krzesło samo się obracało itp.) Poczułem, że serce napierdala dość konkretnie, także złapałem za cisnieniomierz- 175/104 i puls 140. Poleciało 12,5mg kaptoprylu. Zdążyłem jeszcze wrócić do łóżka zanim straciłem ego i wszystko stało się jedną wielką wizualizacją (cev=oev). Jestem wszystkim wszystko jest mną. Mam kontakt z całym wrzechświatem. Od tego momentu jakbym się starał to nie opiszę w słowach tego co się działo :-D. Peak trwał jakieś 45min, ale wydawało mi się, że minęło kilka godzin. nie chce mi się wiecej pisać :P
WYYYYYYYYYYYYJEBany odbiór muzyki, piękne wizuale, mocna euforia. Dosyć konkretna psychodela, ale wszystko do ogarnięcia (ani 2C-P, ani homet mi jakoś specjalnie w głowie nie miesza). 4homet'a zjadłem jakieś 3h po 2C-P, tak żeby się peaki nałożyły. Fizycznie mnie to przetyrało deczko, ale 2C-P mi wyjątkowo mocno siada na organizm, także u przeciętnego pożeracza psychodelików nie powinno być problemów. Jakby nie niemiłe dla mojego ciała 2C-P to byłby to najlepszy mix koncertowy jaki stworzyłem. Tylko (gdybym nie był mną ;d) zmieniłbym dawkowanie- myślę że 8-10mg 2C-P + 25-30mg 4-HO-MET + 2ml GBL + trawa, to byłoby mistrzostwo na koncert.
ed.
przypomniało mi się, że jadłem to 4 dni po tripie na 2C-P, także jakaś tolerka była
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zrzut-ekranu-2025-01-15-o-12.17.13.png)
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Marihuana tematem w Sejmie. Przyszło kluczowe pismo z rządu
Przed wyborami w 2023 r., a nawet już po nich, politycy z obozu rządzącego wyjątkowo liberalnie wypowiadali się na temat marihuany. Powstał nawet Parlamentarny Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany z głośnymi nazwiskami w składzie. Coś się jednak zmieniło. Jak informuje "Rzeczpospolita", jednoznaczne stanowisko rządu zaskoczyło wielu polityków: nie ma mowy o żadnej liberalizacji. Argumentem mają być m.in. doświadczenia innych krajów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/brussels_police3_0.jpg)
Bruksela: rekordowy wzrost natychmiastowych mandatów za narkotyki
Prawie jedna czwarta propozycji natychmiastowych mandatów karnych (PTI) w Belgii (24,5 proc.) dotyczy Regionu Stołecznego Brukseli – poinformowało we wtorek 30 września 2025 r. Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości (SPF Justice). To ogromny skok w porównaniu z zaledwie 0,1 proc. w 2024 r. i 1,7 proc. w 2023 r. Tak gwałtowny wzrost to efekt decyzji prokuratury brukselskiej, która w tym roku postawiła na intensywniejsze zwalczanie handlu narkotykami, szczególnie poprzez kierowanie PTI do osób posiadających nielegalne substancje.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sad_okregowy_w_legnicy.jpg)
Mieli podawać własnemu synowi narkotyki. Sąd Apelacyjny w Legnicy nie miał dla nich litości
Historia niespełna trzymiesięcznego Arturka z Legnicy na Dolnym Śląsku wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce. Dorian G. i Katarzyna K. mieli poić malca narkotykami. W trakcie procesu wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością. W czwartek (9 października) Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrzył apelację oskarżonych. — Tylko oni byli odpowiedzialni za to, że w organizmie dziecka znalazły się substancje psychoaktywne i w takim stężeniu, że zagrażały życiu i zdrowiu tegoż niemowlęcia — mówił sędzia Lech Mużyło podczas ustnego uzasadnienia wyroku.