Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Natomiast jak zaczęliśmy z 4-5 h po ostatniej polewce to wciąż było jakby bardziej "zwierzęco" niz normalnie, ale dałem radę.
Po dzisiejszym robię przerwę
akaz pisze:Hmm, w sumie jest jeszcze jeden skutek uboczny.
Kurewski popęd seksualny.
Sądzę, że byłbym w stanie nawet jakiegoś zakapiora wyruchać na jakichś większych dawkach.
Na niższych, staję się kurewsko "romantyczny". Normalnie nie jestem taki, ba, nawet mam 'wyjebane' na kontakty z kobietami więcej niż przyjaźń, ale to gieblu... matko.
adhesive pisze:A tak właśnie sobie przypomniałem, u mnie GBL podności widocznie libido. W pracy mam takiego jednego fajnego milfa (młodego). Strasznie mnie ona zaczeła kręcić. Wcześniej tego nie widziałem, ale teraz jak przez te pare dni chodziłem do pracy po GBL to poprostu mnie tak podniecała, że az miło
Oczywiście, inne dupy mijane na ulicy też uruchamiały u mnie lampkę "jebał bym"
Po dzisiejszym robię przerwę
Jezus pisze:Ta lampka w ogóle po gbl nie gaśnie, dlatego cala noc z drugą połówką zakrapiana gieblem jest cudowną kwestią. Nie potrafię nawet powiedziec ilukrotnie podbija to libido, ale OGROMNIE. Nic co próbowałem nie daje takiego kopa.
Fakt, te libido po GBL jest przejebane, dla mnie samego troche uciazliwe bo bez tego mam chyba ponad norme. Czasami chodze i sie mecze z tym, bo z kim za bardzo nie ma.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.
Marihuana po reklasyfikacji: wciąż daleka droga do federalnej legalizacji w USA
Administracja Donald Trump ogłosiła wykreślenie marihuany z najbardziej restrykcyjnej kategorii federalnych substancji kontrolowanych. To ważna decyzja dla branży i inwestorów. Nie oznacza jednak, że Stany Zjednoczone zalegalizowały marihuanę rekreacyjną na poziomie federalnym. Do tego droga pozostaje długa i politycznie trudna. Po reklasyfikacji, zgodnie z zasadą „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”, akcje firm z branży najpierw silnie wzrosły, a potem mocno spadły.
