http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... -dopalacze
"Tymczasem do konsultacji społecznych trafiła kolejna nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, przygotowana przez Ministerstwo Zdrowia. Zawarta w niej lista zakazanych produktów wydłużyła się o 21 substancji, które między innymi były wykorzystywane przy "konstruowaniu" dopalaczy."
Więc i z rc polecą substancje :#:
FajnieJest pisze:obys wiedzial. chociaz sld to spuscizna pzpr, to wierze ze byl by jakitaki spokoj w polsce.
i wkurwia mnie ten tusk i komor i z reszta cale po. maja sie za liberalow, a zachowuja jak dzieci piaskownicy.
a korwin nie ma szans. poglady moze i ma dobre, ale jesli chcemy kogos reprezntacyjnego dla polski, to nie mozemy przeciez wybrac jakajacego sie pajaca w muszce
cale wip / upr = full of win, korwin-mikke = hell no!
Flijoye pisze: A powiesz łaskawie dlaczego? Bo WiP np. bez Korwina nie ma racji bytu. Żadna partia libertariańska w Polsce nie przejdzie bez JKM-a.
Mind Fucked pisze:Ko-liberalna. Na libertariańską jeszcze poczekamy :-)Flijoye pisze: A powiesz łaskawie dlaczego? Bo WiP np. bez Korwina nie ma racji bytu. Żadna partia libertariańska w Polsce nie przejdzie bez JKM-a.
Flijoye pisze:Liberalizm bez oparcia w Konserwatyzmie i Autorytaryzmie na ma sensu ani prawa bytu i jest niezgodny z definicją. ^_^Mind Fucked pisze:Ko-liberalna. Na libertariańską jeszcze poczekamy :-)Flijoye pisze: A powiesz łaskawie dlaczego? Bo WiP np. bez Korwina nie ma racji bytu. Żadna partia libertariańska w Polsce nie przejdzie bez JKM-a.
Libertarianizm = liberalizm w sprawach społeczno-obyczajowych + liberalizm ekonomiczny (w Polsce brak partii)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich