Grrkurwafuj, pierwszy raz z neo, połknięte przed chwilą, pierwsze wrażenie
Mogę wypić roztwór antka czy thiocodinu, pogryźć thiocodin ale tego się kurwa nie da inaczej niż w całości i wciąż jest obrzydliwe.
Trochę mnie porobiło ale bez przysypiania, w sumie to tylko 300mg no i na 25mg difki nie 50 jak zwykle, nie miałem nawet porządnej reakcji alergicznej (czerwona morda i swędząca reszta to norma poniżej 50mg diferganu) tylko byłem nażarty jak wrzucałem.
Dzisiaj na głodniaka spróbuję 200mg neo i 150 z thiocodinu.
Na te 300mg neozariny nie narzekam, nie sponiewierało mnie tak jak to zazwyczaj robią 3 antki ale skutecznie złagodziła ból "istnienia", a entuzjazm z jakim farmaceutki teraz do mnie podchodzą (zmieniłem się z zewnątrz, w środku dalej stary ćpun
Mam dwie apteki ale jedna jest taka zupełnie ulubiona, jest kilka osób do obsługi ale do mnie zawsze podbiega taka przemiła ciemnowłosa
Neoazarina wymiataaaa, taka mała dawka a grzeje, mhh.
Jest przenośna jak thio, dostępna jak Rutinoscrobin i poza tym, że nie jest tak wygodna (duża paka, duże tablety, jebią przeraźliwie) jak on to byłaby definitywnie i bezwzględnie zajebista, a tak po prostu dobra do thiocodinu.
Apteka zarobi, a w szkole mogą mi naskoczyć, kiedyś rozmawiałem z psycholożką szkolną zgrzany i sklonowany, uwierzyła w niewyspanie (a picz robiła przeszukanie jak ktoś jej zapachniał trawą albo miał blety) mimo tego że oczy ledwo trzymałem otwarte.
Ludzie gupie są.
Polecam z całego
1 opakowanie neo jak na pierwszy raz z koda starczy?
Póki co, mam tylko nadzieje że obejdzie się bez zielonego pawia, tablety tak nakurwiają że to przechodzi wręcz ludzkie pojęcie, do tego wyglądają jak boby mojego królika :kotz:
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.