Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
Po dzisiejszym robię przerwę
Skoro na 2C-E sie zawiodłeś mimo tego, że ono wywołuje mocną psychodele (taką jakby sztuczną jak dla mnie też tak macie?? ).
Tryptaminki ;]
Bożyszcze niedojebów, biblia degeneratów.
CosmoDo pisze:Przed zadaniem pytania skonsultuj się ze sobą"
Wawoj pisze:...efekt motyla sie urzeczywistnil. Na tego typu dragach WSZYSTKO staje sie mozliwe. Nawet wywolania tsunami w Chile poprzez rzucenie zapalniczka.
to akurat nie byl "indywidualny" efekt wazki lecz wszystkich psychodelikow. ?podobnie? mialem po docu zrywajac winogron. jesli szarpalem byl kwasny, obrywajac delikatnie smakowal pysznie. "a co jesli on czuje? nie mozliwe! ale jesli???". swoja droga czy takie mysli nie sa piekne? oprocz wizuali wlasnie po to sie je bierze. wlasnie dla tak abstrakcyjnych mysli.
GG Allin pisze:zastanawiam się czy nie spróbować BDF, choć prawde powiedziawszy zarówno 2C-E jak i DOI nie specjalnie spełniło moich oczekiwań i byłem dość zawiedziony. Czego mogę się spodziewać? Tylko powiedźcie, że nie ma tej nadludzkiej trzeźwości umysłu i koncentracji co na dojach. Chce czystej psychodelii, na zewnątrz i wewnątrz.
jak weźmiesz 12mg 2c-p to na pewno zapomnisz co to trzeźwość
Jeśli mowa o BDF to tak jak poprzednicy napisali- raczej Cię zawiedzie.
Zapodaj 27mg, maksymalnie 30mg 2C-E i zdaj relacje czy Cie zawiodlo. Chociaz teraz troche pogoda nie pozwala na "laczne" wypady.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
Mieszkańcy protestują. Sklep z marihuaną blisko parku i autobusów szkolnych
Grupa rodziców ze Scarborough sprzeciwia się planom otwarcia sklepu z marihuaną, który – jak podkreślają – miałby powstać naprzeciwko ruchliwej strefy autobusów szkolnych.
