Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
Mam pytanko do tych z Was, którzy temat ayahuasca znają lepiej ode mnie: czy - po tych wszystkich cudownych delegalizacjach - istnieje w naszym wspaniałym kraju jakakolwiek realna możliwość zdobycia składników tego napoju? A jeśli tak, to jaka to możliwość? Czy znacie jakieś zagraniczne sklepy internetowe, które te składniki sprzedają i które - bez generowania przypału - są w stanie wysłać je na terytorium naszej cudnej krainy?
Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam.
http://www.azarius.net
Czy ktoś z Was już coś z tego sklepu zamawiał i może podzielić się spostrzeżeniami?
Pozdro!
Takich sklepów jest dużo. Czy wysyłają - to jedna sprawa, czy przejdzie - to już inna.
Pozdro
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
But theres no rain
This kind of Thunder
Breaks walls and window pane."
The Prodigy - Thunder
Nowy e-mail, wiadomości wysłane przed czerwcem stracone. Jak coś pisać jeszcze raz.
Verter pisze:prawdziwej ceremonii z Ayahuasca
Jest jeszcze inna opcja - znaleźć osobę zajmującą się szamanizmem lub inną formą ezoteryki, ale nie koniecznie z Ameryki. No ale jak pochyla się nad Tobą czerwonoskóry w drewnianej chatce, to robi lepsze wrażenie niż sterylne, europejskie warunki.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.