Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
Z tryptamin typu 2-Me-XXX chyba najbardziej rozpowszechnione jest 2-Me-DMT:
[ external image ]
Substancja została opisana w TiHKALU: http://isomerdesign.com/PiHKAL/read.php?domain=tk&id=34 .
Dawkowanie: 50-100mg
Czas działania: 4-6 godzin
W działaniu przypomina osłabioną wersję DMT. Prawdopodobnie grupa 2-metylo utrudnia wiązanie z receptorem.
trzeba poczekac jak euro spadnie to wtedy gram bedzie mozna kupic za jakies 400zl
slim pisze:jak M-B cos reklamuje to musi to byc kaszana... sorki murti ale do tego przywyklismy hehe. dobrze ze chociaz ostrzegasz
W przeciwieństwie do Ciebie doskonale znam się na chemii i cenach w katalogach chemicznych. Wiem co ma szanse pojawić się w sklepach RC, a co nie ma na to najmniejszych szans. Dlatego opisuję to, co prędzej czy później będzie do kupienia w Polsce, a nie egzotyczne substancje do których i tak nigdy nie będziesz miał dostępu. Bo wtedy już nie będziesz mówił że reklamuję tylko że fantazjuję.
Pamiętaj kolego. Gusta to dosyć specyficzna sprawa. To co Tobie nie podchodzi nie znaczy wcale że też tak będzie działać na innych. Jeśli nie miałeś do czynienia z substancją to powstrzymaj się proszę od tego typu komentarzy. Możesz dezinformować innych. Nie o to nam tutaj chodzi.
----------------------------------------------------------------------------------------------
opak pisze:Myślałem nad kupnem tej tryptaminy ale po przeliczeniu okazało sie ze niezbyt opłaca sie brac samemu grama , 500 zl to za duzo kasy na kilkanascie dawek.
trzeba poczekac jak euro spadnie to wtedy gram bedzie mozna kupic za jakies 400zl
-----------------------------------------------------------------------------------------
Soulless pisze:tzn, 2-metylo-dmt, dziala tak jak DMT oralnie wraz z inhhibitorem?
--------------------------------------------------------------------------------------------
beif pisze:na jakiej zasadzie "zaczynają" ?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.