Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 377 • Strona 5 z 38
  • 168 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Geezus »
Częstowałem znajomego - sniff. Przy tych samych dawkach mówili, że słabsze od mefa. De facto mieli to za jakiegoś starego/mieszanego śmierdzącego mefa.
Uwaga! Użytkownik Geezus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 119 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: trass »
Jesteś pewny, że było to 4-EMC?
Uwaga! Użytkownik trass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 111 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Azot »
zastanawiam sie czemu w polsce to juz jest do kupienia a w uk jeszcze nie...
jesli bedzie to nawet troche slabsze od mefa to i tak bede szczesliwy... nie moge zadnych informacji znalesc o tym zwiazku na zagranicznych stronach... a na chemii sie nie znam wiec sam nie wywnioskuje jak ta substancja dziala... czekam na jakies opinie ludzi ktorzy to brali a nie spekulacje dzieci neo...

BTW: Murti, jak masz jakies informacje o tym to zapodaj linka , albo napisz cos wiecej o tej substancji ...
  • 585 / 52 / 0
a ja cos mam przeczucie ze bedzie to kolejny po bufedronie, ledwo co dzialajacy zwiazek, nie stanowiacy zadnej alternatywy dla mefa, czas pokaze.
Każdy mam prawo do wypowiedzi, choć nie oznacza to, że zna się na tym o czym mówi
  • 849 / 42 / 0
W UK jest niedostępny bo to analog mefa.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 111 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Azot »
dzieki Barthezzunio.
lucyper - jestes pewny na 100%? Bo jak rzeczywiscie nielegalny w uk to sie wku*wie... :D
  • 849 / 42 / 0
Mają swoją wersję analog act także z metylonem poleciał butylon, a z 4MMC 4EMC. Szczegółów nie pamiętam. Musiałbyś poszukać na DF albo bluelighcie.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1233 / 12 / 0
EMCe jest nielegalne w Anglii. Mają swój analog act,który wyklucza tą strukturę.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 168 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Geezus »
trass pisze:
Jesteś pewny, że było to 4-EMC?
De facto znajomy który sprzedaje mefa odkupił to od znajomego jako mefa.
Z tego co mówił, potem kupił od niego próbkę chemik i poinformował go że to jest 4-emc, a nie 4-mmc.
Ja dostałem ten sprzęt i poczęstowałem znajomych.
Uwaga! Użytkownik Geezus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / / 0
geezus ile masz lat?
ODPOWIEDZ
Posty: 377 • Strona 5 z 38
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.